Nederlands kampioenen en overige medaillewinnaars

junioren A en B, senioren en masters

Op- of aanmerkingen, verbeteringen en aanvullingen zijn van harte welkom (webmaster).

 
Medaillewinnaars Nederlandse kampioenschappen baan indoor

jaaronderdeelgoudzilver brons
1982hoogspringen jongens-B  Dennis Meriën
1983800 meter meisjes-A  Joke Spikman
1984800 meter meisjes-B  Ellen Janssens
1986800 meter meisjes-B
800 meter meisjes-A
1500 meter meisjes-B
1500 meter jongens-B
3000 meter jongens-B
 
 
 
John Sloot
 
 
Ellen Janssens
Simone Guikema
 
John Sloot
Simone Guikema
19871500 meter jongens-A
3000 meter jongens-A
John Sloot
John Sloot
  
1990400 meter meisjes-B
1500 meter heren
Marianne de Vries
 
 
 
 
John Sloot
1992400 m meisjes-A
3000 meter mannen
Marianne de Vries
 
 
Berthold Berger
 
 
19933000 m jongens-A
hoogspringen meisjes-B
 
Marjolijn Jongens
 
 
André Klappe
 
1998verspringen meisjes-BBrechje Kaastra  
2001hoogspringen jongens-AStephan Boers (JB)  
2002hoogspringen jongens-A  Stephan Boers
2003hoogspringen jongens-AStephan Boers  
2004hoogspringen meisjes-B
meerkamp meisjes-B
 
 
Nikki Woudstra
 
 
Nikki Woudstra
2005hoogspringen meisjes-B
hoogspringen meisjes-A
kogelstoten jongens-B
Nikki Woudstra
 
 
 
 
Boudewijn Luijten
 
Nikki Woudstra (MB)
 
2006hoogspringen meisjes-A
kogelstoten jongens-A
Nikki Woudstra
 
 
Boudewijn Luijten
 
 

Terug naar bovenkant pagina

 
Medaillewinnaars Nederlandse kampioenschappen baan outdoor

jaaronderdeelgoudzilver brons
1982hoogspringen jongens-B  Dennis Meriën
1985800 meter meisjes-B  Ellen Jansens
1986800 meter jongens-B
1500 meter jongens-B
1500 meter meisjes-B
 
John Sloot
Simone Guikema
John Sloot 
19871500 meter meisjes-A
1500 meter jongens-A
competitie tweede klas
 Simone Guikema
John Sloot
 
 
AB jongens juniorenploeg Start '78
1988300 meter horden meisjes-B
400 meter horden jongens-A
competitie tweede klas
 
 
AB jongens juniorenploeg Start '78
 
 
 
Fiona van Es
Sjaak Stuiver
 
1989100 meter dames NIS
400 meter dames NIS
verspringen dames NIS
 
 
 
 
Ineke Mulder
Ineke Mulder
Ineke Mulder
 
 
1990400 meter meisjes-BMarianne de Vries  
1991400 meter meisjes-A
400 meter horden meisjes-A
3000 meter jongens-B
 
 
 
Marianne de Vries
 
 
 
Marianne de Vries
André Klappe
1992400 meter meisjes-A
400 meter horden meisjes-A
400 meter horden vrouwen
3000 meter jongens-A
3000 meter steeple jongens-A
hoogspringen meisjes-B
Marianne de Vries
Marianne de Vries
 
 
Marianne de Vries
 
 
Marjolijn Jongens
 
 
 
André Klappe
André Klappe
 
19933000 meter steeple jongens-AAndré Klappe  
19975000 meter mannen 50+
verspringen meisjes-B
 
 
Wolter Schapelhouman
Brechje Kaastra (MC)
 
 
199810.000 meter mannen
verspringen meisjes-B
 
Brechje Kaastra
 
 
Berthold Berger
 
2001competitie derde divisiemannenploeg Start '78  
2002hoogspringen jongens-A
competitie derde divisie
 
mannenploeg Start '78
 
 
Stephan Boers
 
2003hoogspringen jongens-A  Stephan Boers
2004hoogspringen meisjes-BNikki Woudstra  
2005hoogspringen meisjes-B
kogelstoten jongens-B
Nikki Woudstra
 
 
Boudewijn Luijten
 
 
2006200 meter meisjes-A
hoogspringen meisjes-A
kogelstoten jongens-A
discuswerpen jongens-A
 
Nikki Woudstra
 
 
Annelies Fortuin
 
Boudewijn Luijten
Boudewijn Luijten
 
 
 
 

Terug naar bovenkant pagina

 
Medaillewinnaars Nederlandse kampioenschappen weg en cross

jaaronderdeelgoudzilver brons
1985veldloop mannen veteranenWolter Schapelhouman  
1986veldloop jongens-BJohn Sloot  
198715 kilometer mannen 45+ Henk Mulder 
1992marathon vrouwen 35+
marathon mannen 40+
Marrie Sterkenburgh
 
 
Jan de Lange
 
 
199315 kilometer mannen 40+
marathon mannen 40+
 
Jan de Lange
Jan de Lange
 
 
 
199415 kilometer mannen 40+
100 kilometer mannen 45+?
veldloop mannen 40+
marathon mannen 40+
 
 
 
Jan de Lange
 
Folkert Sterkenburgh
Jan de Lange
 
Jan de Lange
 
 
 
1996veldloop veteranen  veteranenploeg Start '78
199715 kilometer mannen 45+?
marathon 45+
 
Jan de Lange
Jan de Lange
 
 
 
199815 kilometer mannen 45+
15 kilometer mannen 50+
100 kilometer mannen 50+
 
 
 
 
 
 
Jan de Lange
Harm Bakker
Folkert Sterkenburgh
200215 kilometer mannen 50+Jan de Lange  
2003halve marathon 50+  Jan de Lange
2004veldloop mannen 40+
veldloop verenigingen 40-49
Peter Visser
veteranenploeg Start '78
 
 
 
 
2005veldloop mannen 40+Peter Visser  
200610 kilometer mannen 45+
veldloop
 
 
Heerke Postma
Peter Visser
 
 

Terug naar vorige pagina Terug naar bovenkant pagina