Uitslagen

met dank aan onder meer: Hans & Jolanda Hes, Rob & Ella de Jong

Zoeken op naam op de website van İUitslagen.com:

(Uitslagen voorgaande jaren: klik hier...)

2019

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • Werpdag te Steenwijk op 13-10-19
  • Rondje Lindewijk te Wolvega op 05-10-19
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 28-09-19
  • Coopertest 12 minuten te Wolvega op 02-09-19
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 30-08-19
  • 39e Kolkloop te Blokzijl op 03-08-19
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 12-07-19
  • Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan op 05-07-19
  • Novon Stone City Run te Steenwijk alleen start leden op 14-06-19
  • Novon Stone City Run te Steenwijk op 14-06-19
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 31-05-19
  • 2e Athletics Champs te Steenwijk op 25-05-19
  • Tijdloop te Steenwijk op 09-05-19
  • Woldbergtrail te Steenwijk op 13-04-19
  • Trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 30-03-19
  • 34e Visscher Sport Indoor Gala te Steenwijk op 09-03-19
  • 4e Wintercross te Tuk plus eindstand wintercrosscompetitie op 16-02-19
  • 4e Coopertest seizoen 2018 - 2019 te Steenwijk op 10-02-19
  • 3e Wintercross te Tuk op 19-01-19
  • 3e Coopertest seizoen 2018 - 2019 te Steenwijk op 06-01-19
  • Menzis 4 mijl van Groningen op 13-10-19
  • Werpdag te Steenwijk alleen start 78 leden op 13-10-19
  • Woutersbergjecross te Oranjewoud op 12-10-19
  • AH Kees Elzinga Reestrun te Meppel op 12-10-19
  • Memorial Saskia's 7 te Dronten op 06-10-19
  • Brussels Airport Marathon te Bruszsel op 06-10-19
  • Bikkelloop te Zuidwolde op 06-10-19
  • Wedstrijd te Heerenveen op 05-10-19
  • Rondje Lindewijk te Wolvega alleen startleden op 05-10-19
  • Dam tot Dam loop te Amsterdam op 22-09-19
  • Finale Masters competitie te Dordrecht op 22-09-19
  • Wageningen Track Meeting 3 op 20-09-19
  • 4e Athletics Champs Sneek op 14-09-19
  • Fish Potato Run te Emmeloord op 14-09-19
  • Wedstrijd te Barendrecht op 08-09-19
  • Wedstrijd te Emmeloord op 01-09-19
  • Nationale D-spelen te Amsterdam op 01-09-19
  • Sneek Bolsward Sneek op 31-08-19
  • Runnersworld Utrecht Track Meetings op 30-08-19
  • Werpavond te Heerenveen op 30-08-19
  • De Wiekloop te De Wijk op 29-08-19
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 25-08-19
  • 5e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 24-08-19
  • Werpdriekamp te Goor op 23-08-19
  • Alkeloop te Alteveer - Kerkenveld op 21-08-19
  • 7e Brinkloop te Diever op 20-08-19
  • 4e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 17-08-19
  • 4 mijl van Staphorst op 14-08-19
  • Utrecht Track meeting op 09-08-19
  • 5e Brinkloop te Diever op 06-08-19
  • 4e Brinkloop te Diever op 30-07-19
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 20-07-19
  • Utrecht Track meeting op 12-07-19
  • Open NK Meerkamp te Stadskanaal op 06/07-07-19
  • 2e Brinkloop te Diever op 09-07-19
  • De 7e Ronde van de Blesse op 05-07-19
  • Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan Steenwijk alleen start leden op 05-07-19
  • Loop Terwispel op 30-06-19
  • 3e Athletics Champs Leeuwarden op 29-06-19
  • Zwartewaterlandloop te Zwartsluis op 28-06-19
  • NK Junioren te Alphen ad Rijn op 28/30-06-19
  • 3e CD competitie te Stadskanaal op 22-06-19
  • 2e B-junioren competitie te Drachten op 22-06-19
  • Utrecht Track Meetings te Utrecht op 21-06-19
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 19-06-19
  • De 8 van Drachten op 16-06-19
  • Next Generation Athletics te Nijmegen op 15-06-19
  • Scania Zwolse ½ marathon op 15-06-19
  • Kolonieloop te Frederiksoord op 10-06-19
  • Martinibokaal plus NNK CD-junioren te Groningen op 08-06-19
  • De Asserstadsloop te Assen op 02-06-19
  • Wedstrijd te Almelo op 26-05-19
  • 2e Athletics Champs Steenwijk alleen leden start 78 op 25-05-19
  • 2e CD competitie te Sneek op 25-05-19
  • Meppel City Run te Meppel op 19-05-19
  • Ned. Kampioenschap Masters te Gouda op 17/19-05-19
  • Vierde de 4 van Meppel op 14-05-19
  • 2e Masters competitie te Apeldoorn op 12-05-19
  • 2e A junioren competitie te Assen op 12-05-19
  • Wedstrijd te Apeldoorn op 12-05-19
  • Wedstrijd te Assen op 12-05-19
  • Heerenveen Classic op 11-05-19
  • BB Lopers Baan Circuit te Zwolle op 10-05-19
  • Derde de 4 van Meppel op 07-05-19
  • Ronde van Oranjewoud op 04-05-19
  • Utrecht Track meeting op 03-05-19
  • Tweede de 4 van Meppel op 30-04-19
  • Beiler Koningsloop te Beilen op 27-04-19
  • Klap tot klaploop te Stadskanaal op 22-04-19
  • 4 mijl van Diever op 21-04-19
  • 1e Athletics Champs te Drachten op 20-04-19
  • Wedstrijd te Emmen op 14-04-19
  • Woldbergtrail te Steenwijk alleen start78 leden op 13-04-19
  • Wedstrijd te Amersfoort op 07-04-19
  • Wedstrijd te Ede op 07-04-19
  • Openingswedstrijd Pupillen te Assen op 07-04-19
  • 1e A junioren competitie te Ede op 07-04-19
  • 1e Masters competitie te Amersfoort op 07-04-19
  • 1e CD competitie te Heerenveen op 06-04-19
  • NK ½ marathon te Venlo op 31-03-19
  • 18e Monnikenloop te Schiermonnikoog op 30-03-10
  • Drents Friese Woldmarathon te Diever op 30-03-19
  • Trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk alleen start78 leden op 30-03-19
  • Leekster Lenteloop op 23-03-19
  • Coopertest 1000m en 5000m te Epe op 19-03-19
  • Vuurtorentrail te Ameland op 16-03-19
  • 45e Indoor Heerenveen op 16-03-19
  • Merenloop te Grou op 10-03-19
  • Veneboerloop te Drachten op 09-03-19
  • 34e Visscher Sport Indoor Gala te Steenwijk op 09-03-19 alleen Start 78 leden
  • Rondje Goutum te Leeuwarden op 03-03-19
  • Knipecross op 02-02-19
  • NK Cross Kraggenburg op 23/24-02-19
  • Beesports baanultra te Steenwijk op 23-02-19
  • 8 van Langezwaag op 16-02-19
  • Groet uit Schoorl Run op 10-02-19
  • NK Indoor Junioren te Apeldoorn op 09/10-02-19
  • Leeuwarden Marsum Leeuwarden op 03-02-19
  • Midwinter Marathon te Apeldoorn op 03-02-19
  • 12e Indoor B/C/D junioren meerkamp te Drachten op 02-02-19
  • 12e Indoor Athletics Champs te Drachten op 02-02-19
  • Rotstergaastloop op 02-02-19
  • NK Indoor Masters te Apeldoorn op 01/02-02-19
  • Mastboscross te Breda op 27-01-19
  • 11e PEC 1910 Indoor te Apeldoorn op 26-01-19
  • Abdij Cross te Kerkrade op 20-01-19
  • Nationale CD Indoor te Apeldoorn op 19/20-01-19
  • Atlantisdata Zwolse Bos loop te Heerde op 19-01-19
  • Indoor Stadskanaal op 13-01-19
  • Snertloop Oldemarkt op 12-01-19
  • 4e ITS Indoor Track Meeting te Apeldoorn op 06-01-19
  • Indoor Utrecht 2 te Utrecht op 05-01-19
  • Vegelinboscross te St Nicolaasga op 05-01-19