Clubkampioenschap op 28 september 2019 te Steenwijk.
Jongens Minipupillen
Plaats Naam 40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 JorisVink 8.2 2.31 9.80 615 2.50.8 1
Meisjes pupillen C
Plaats Naam 40m Ver Vortex Tot. 600m Plaats
1 DjuraLubbinge 8.0 2.42 11.64 704 3.11.9 1
Jongens pupillen B
Plaats Naam 40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 GeorgeMuurling 7.3 3.10 27.86 1197 4.25.2 1
2 Jesse de Vries 7.7 2.91 15.40 916 4.33.4 2
3 NoahMeijer 8.3 2.65 12.10 712 4.48.6 3
Meisjes pupillen B
Plaats Naam 40m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 SylveHoekstra 8.0 2.44 14.52 758 5.00.6 1
Jongens pupillen A
Plaats Naam 60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 NoudAssinck 9.9 3.39 21.19 1187 3.50.1 1
2 JoeyMunsterman 10.3 3.29 21.78 1117 4.32.1 4
3 NathanBrandsma 10.7 3.29 15.82 977 dns
4 Wout ten Veen 11.1 3.11 21.35 972 4.04.6 2
5 JulianBrandsma 10.1 2.97 14.10 966 4.15.1 3
6 Thomas van der Molen 12.0 2.21 15.12 601 5.12.7 5
7 JasperKoolma 13.9 2.14 11.04 347 5.54.9 6
Meisjes pupillen A
Plaats Naam 60m Ver Vortex Tot. 1000m Plaats
1 RobineLubbinge 9.6 3.39 19.58 1211 dns
2 PhillineBuiter 10.3 3.15 15.91 1004 4.10.7 1
3 AnneleinSturre 10.5 2.90 13.17 881 4.49.1 2
Jongens junioren D
Plaats Naam 80m 1000m Ver Kogel Discus Tot.
1 Chris van der Walle 11.7 4.06.0 4.33 8.97 20.94 2043
2 TymenPaulus 13.0 3.48.7 3.59 6.13 11.45 1459
3 Thomas van Emst 13.5 4.24.8 3.04 6.57 11.36 1154
4 MarkPostma 15.9 5.38.1 2.28 3.01 5.93 205
Meisjes junioren D
Plaats Naam 60m 600m Ver Kogel Discus Tot.
1 MetteHamstra 9.5 2.09.5 3.35 8.54 15.92 1710
2 Nikki†† Duiven 10.1 2.13.1 3.33 9.11 19.50 1682
3 CharlotteBrandsma 9.7 2.12.3 3.28 6.96 13.06 1489
4 SkyeHoekstra 9.6 2.11.6 3.33 5.67 13.19 1447
5 JenniferMunsterman 9.6 2.12.8 3.57 5.45 10.35 1401
6 JulieBodbijl 10.6 dns 2.85 6.56 11.55 915
7 lisaBosscha 11.0 3.00.1 2.91 5.37 12.32 820
8 Rozemarijn vanEmst 11.7 2.43.2 2.16 4.55 11.40 583
Jongens junioren C
Plaats Naam 100m 800m Ver Kogel Discus Tot.
1 JoshuaGaal 13.6 3.44.7 4.43 7.57 22.03 1879
2 GijsBodbijl 15.2 3.51.8 3.61 9.39 21.98 1596
Meisjes junioren C
Plaats Naam 80m 600m Ver Kogel Discus Tot.
1 Anne LiekeVeijer 11.6 2.31.8 3.59 6.77 12.96 1484
2 Ellis van den Corput 13.8 2.43.6 2.68 5.39 11.23 836
Dione Schipper 800m: 2.29.4
Jongens junioren B
Plaats Naam 100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 LuukGeerders 12.3 6.21.4 1.65 9.01 23.19 1663
2 Sem van Rooijen 12.1 5.59.9 1.50 7.84 15.92 1383
3 Quincent v d Knokke 12.7 6.13.3 1.50 7.58 19.83 1289
Meisjes junioren B
Plaats Naam 100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 MileenBruinewoud 13.5 5.10.1 1.35 9.76 28.82 2249
2 MeikeSturre 14.7 5.10.4 1.10 7.98 16.42 1337
Jongens junioren A
Plaats Naam 100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 DaniŽlHuis in 't Veld 12.8 5.02.4 1.65 6.84 18.99 1643
2 WolterNijmeijer 14.4 6.21.8 1.40 9.90 32.03 1305
3 RemcoMulder 13.3 5.40.1 dnf 9.65 26.40 1214
Meisjes junioren A
Plaats Naam 100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 MarleenPostma 15.1 3.22.9 1.25 8.02 21.08 1847
Mannen Senioren
Plaats Naam 100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 EricStuiver 12.7 5.21.8 1.70 8.15 32.00 1968
Vrouwen Senioren
Plaats Naam 100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 RyanneBekius 14.8 3.39.6 1.30 9.77 28.52 2136
2 GeesjeNijmeijer 16.4 3.00.8 1.05 5.83 16.47 1271
3 WiekeNijmeijer 19.0 5.08.9 0.80 6.65 12.57 556
Mannen Masters
Plaats Naam 100m 1500m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Jeroen van Riel M45 13.4 7.50.9 1.55 9.34 37.87 1598
2 Jan Nijmeijer M65 19.9 7.50.1 1.15 5.23 16.28 134
Vrouwen Masters
Plaats Naam 100m 800m Hoog Kogel Speer Tot.
1 Marjolijn Jongens V40 14.1 3.31.2 1.40 7.26 29.16 2237
2 Louise Munsterman V35 14.2 3.01.5 1.25 7.68 16.44 1983
3 Lotte Meijen V45 15.6 4.14.8 1.25 6.31 16.17 1291
Jazlin Ruinemans V40 800m: 2.29.4
LA groep 1500m
1 Jonatan Venema JA 4.34.7
2 Stefan de Vries JA 4.43.4
3 ElineKellij Sen. 4.53.2
4 Jeroen Vels M45 4.58.9
5 Rien Janse M50 5.08.0
6 Romke Wielstra JB 5.12.0
7 Doede Terluin M50 5.18.4
8 Freddie Bouma M55 5.24.5
9 Wiebe Ypinga M35 5.33.9
10 Berry Pees M50 5.34.4
11 Jaap Vlaming M60 5.45.5
12 Dirk Wigmans M60 6.02.4
13 GeesjeNijmeijer Sen. 6.10.3
14 Jan Stolker M65 6.55.2
Familie estafette
1 Knetteren Quincent Sem Luuk 43.9
2 Ruinewoud Peter Mileen Eric 47.6
3 Geen Idee Lotte Marjolijn Jeroen 51.6
4 De Huisjes Monique Andrť DaniŽl 53.0
5 De Turbo's Mark Marleen Remco 53.8
6 De Kaaspannekoeken Annelein Meike Renť 54.7
7 Donder Sjoerd Mette Coen 57.2
8 Team Snelgenoeg Bertine Tymen Machiel 1.00.7
9 Munsterman Louise Joey Jennifer 1.01.0
10 De Beugelbekjes Lisa Charlotte Nikki 1.04.5
11 Team 78 Sylve Djura Skye 1.07.5
12 Assinck Jort Falentijn Noud 1.08.4
13 De Racende Katten Wieke Jan Geesje 1.10.4