Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan op 5 juli 2019 te Steenwijk.
Meisjes D:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 20,94 +4.0
2 SterreKievit Groningen Atletiek 21,61 +4.0
3 JuliaFahner Isala `96 21,73 +1.3
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 SterreKievit Groningen Atletiek 49,70
2 JuliaFahner Isala `96 51,01
3 Quinty DoraFrenay Noorwegen 01:04,85
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 JipBoerema Groningen Atletiek 05:50,96
Positie Naam Vereniging Kogelstoten
1 Shanara van Zandvoort AV Lionitas 8,92
2 DianeWensink AV De Gemzen 7,54
3 MetteHamstra AV Start `78 7,48
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 MetteHamstra AV Start `78 15,32
2 DianeWensink AV De Gemzen 13,91
Jongens D:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 OwenPrins AV Castricum 21,99 +2.3
2 Chris van der Walle AV Start `78 22,90 +1.3
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 OwenPrins AV Castricum 51,44
2 SteinSteinaa Noorwegen 57,69
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 AteClobus AAC `61 05:24,52
2 JulianKeun Groningen Atletiek 05:25,28
3 MartBijker AV Heerenveen 05:50,07
4 OwenPrins AV Castricum 06:21,71
Positie Naam Vereniging Kogelstoten
1 Chris van der Walle AV Start `78 9,25
2 TimDuker AAC `61 8,87
3 MarkPostma AV Start `78 3,58
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 TimDuker AAC `61 26,31
2 Chris van der Walle AV Start `78 19,71
Meisjes C:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 OliviaCarli AAC `61 19,40 +1.3
2 SilkeBosgraaf AV Impala 20,26 +1.3
3 ElineRuige AV Lionitas 20,90 +1.3
4 RuthZijlstra AV Heerenveen 21,12 +1.3
5 NanouHofmann AV Heerenveen 21,72 +4.0
6 Nina De Haes HAC `63 21,97 +1.4
7 KarinVlasblom AV Impala 22,28 +4.0
8 Brecht van der Vliet Groningen Atletiek DNS
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 Brecht van der Vliet Groningen Atletiek 42,46
2 NoortjeHuitema Groningen Atletiek 42,51
3 OliviaCarli AAC `61 44,40
4 RuthZijlstra AV Heerenveen 45,66
5 ElineRuige AV Lionitas 47,09
6 NoortjeKnoll Groningen Atletiek 47,26
7 Nina De Haes HAC `63 49,18
8 NanouHofmann AV Heerenveen DNS
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 DioneSchipper AV Start `78 05:21,19+
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 SilkeBosgraaf AV Impala 21,83
2 NanouHofmann AV Heerenveen 21,63
3 KarinVlasblom AV Impala 19,52
Jongens C:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 ThijsHuigen AV Sparta 18,41 +2.8
2 NandoKramer AV Aquilo 19,86 +1.3
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 ThijsHuigen AV Sparta 40,65
2 NandoKramer AV Aquilo 41,89
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 LionWijman Frenay Noorwegen 05:09,51
2 JurreBoerema Groningen Atletiek 05:37,83
Meisjes B:
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 MaaikeGeerling AV PEC 1910 43,61
Positie Naam Vereniging Kogelstoten
1 RozemarieFokkema Groningen Atletiek 12,06
2 MeikeSturre AV Start `78 7,85
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 RozemarieFokkema Groningen Atletiek 31,20
2 MeikeSturre AV Start `78 22,55
Jongens B:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 Jan RoelofVeyer AV Start `78 16,94+ +2.8
2 Sem van Rooijen AV Start `78 18,17 +1.4
3 MejiasRosario Groningen Atletiek 18,47 +1.3
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 MilanFrenay Noorwegen 04:54,64
Positie Naam Vereniging Kogelstoten
1 GerbrandBontekoe AV Impala 10,77
2 PiterNijboer Groningen Atletiek DNS
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 PiterNijboer Groningen Atletiek 38,56
2 GerbrandBontekoe AV Impala 35,52
Meisjes A:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 MandyZijlstra AV Horror Sneek 23,47 +2.3
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 MandyZijlstra AV Horror Sneek 53,53
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 MarleenPostma AV Start `78 24,26
Jongens A:
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 Stefan de Vries AV Start `78 04:51,24
2 DaniŽlHuis in 't Veld AV Start `78 05:17,78
Positie Naam Vereniging 10000 meter
1 JonatanVenema AV NOP 34:15,51
Vrouwen Senioren:
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 GeesjeNijmeijer AV Start `78 58,09
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 GeesjeNijmeijer AV Start `78 06:37,61
Positie Naam Vereniging 10000 meter
1 TessaFrenay Noorwegen 35:46,17
2 ElineKelly AV Start `78 39:19,84
3 DinieRas AV NOP 39:32,21
4 JantinaLoosman AV NOP 43:01,82
5 RobinNijholt AV Heerenveen 45:05,29
Positie Naam Vereniging Kogelstoten
1 CharleneOkken Groningen Atletiek 14,03
2 WiekeNijmeijer AV Start `78 6,86
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 CharleneOkken Groningen Atletiek 34,93
2 WiekeNijmeijer AV Start `78 15,95
Mannen Senioren:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 NielsKok AV PEC 1910 17,21 +2.8
2 WilcoJonker AV De Gemzen 18,66 +2.8
3 PieterDogger AV Heerenveen 19,37 +1.3
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 JordyVisscher AV PEC 1910 35,34
2 NielsKok AV PEC 1910 36,26
3 WilcoJonker AV De Gemzen 40,07
4 PieterDogger AV Heerenveen 41,71
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 JordiDommerholt AV Heerenveen 05:04,62
Positie Naam Vereniging 10000 meter
1 Joris van den Bosch AV Start `78 35:19,85
2 JesperKeidel AV Lionitas 41:42,68
3 PietPascha GSAV Vitalis DNF
Positie Naam Vereniging Kogelstoten
1 MartijnLangen AAC `61 11,62
2 JonathanHuisman AAC `61 11,32
3 AlexWildeboer GSAV Vitalis 10,56
4 OwenSmidt AAC `61 10,14
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 ThomasZaw Leiden Atletiek 44,64
2 MartijnLangen AAC `61 44,10
3 OwenSmidt AAC `61 36,80
4 AlexWildeboer GSAV Vitalis 35,19
5 JonathanHuisman AAC `61 34,24
Vrouwen Masters:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 JolandaSmedinga AV Heerenveen 24,86 +2.3
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 JolandaSmedinga AV Heerenveen 56,36
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 JazlinRuinemans AV Start `78 5:37,04+
2 Angelique van Ommen AV De Gemzen 05:58,30
Mannen Masters:
Positie Naam Vereniging 150 meter Wind
1 EddyElsinga AV Heerenveen 20,44 +4.0
2 RoelofSondaar AV de Sprinter 24,02 +1.3
3 WiegerKlijnstra AV Heerenveen 25,36 +2.3
4 JanNijmeijer AV Start `78 29,69+ +1.4
5 Aad van Leeuwen AV NOP 30,66 +2.3
Positie Naam Vereniging 300 meter
1 EddyElsinga AV Heerenveen 42,91
2 RoelofSondaar AV de Sprinter 55,87
3 WiegerKlijnstra AV Heerenveen 01:05,55
4 Aad van Leeuwen AV NOP 01:08,48
5 JanNijmeijer AV Start `78 1:11,55+
Positie Naam Vereniging Engelse mijl
1 AaltWensink AV De Gemzen 05:44,74
2 MartenBolt BB lopers 05:55,97
3 RoelofSondaar AV de Sprinter 06:22,78
4 DirkWigmans AV De Gemzen 06:25,07
Positie Naam Vereniging 10000 meter
1 Mathijs De Vroome Groningen Atletiek 34:48,30
2 Jeroen ten Klooster BB lopers 37:05,04
3 KrijnKroezen AV Spirit Lelystad 38:47,37
4 JoostJansen AV NOP 39:32,38
5 HenkWolf AV Spirit Lelystad 39:50,34
6 AnjoSimonse AV NOP 40:04,78
7 AndrťGerth AV Spirit Lelystad 41:27,72
8 MauriceMulder AV NOP 41:59,19
9 FerryVan Laar BB lopers 42:26,79
10 Pieter-JanVlaming AV NOP 43:10,68
11 BerryPees AV Start `78 44:43,84
12 RoelofSondaar AV de Sprinter 46:38,83
13 JanVis AV Start `78 53:38,26
15 JeroenVels AV NOP DNF
16 JaapVlaming AV NOP DNF
17 EugeneOlgers AV NOP DNF
18 Johannes van der Veen AV Lionitas DNF
19 MartijnSchakelaar BB lopers DNF
Positie Naam Vereniging Kogelstoten
1 JeroenKwakkel AV De Gemzen 8,90
2 SjoukeNauta AV Lionitas 8,15
3 DirkWigmans AV De Gemzen 7,70
4 HansHes AV Heerenveen 7,60
5 FeicoJansma AV Heerenveen 7,14
Positie Naam Vereniging Discuswerpen
1 JeroenKwakkel AV De Gemzen 29,24
2 SjoukeNauta AV Lionitas 28,70
3 FeicoJansma AV Heerenveen 23,81
4 HansHes AV Heerenveen 21,77+
5 JanNijmeijer AV Start `78 20,73