Trainingspakkenwedstrijd op30 maart 2019 te Steenwijk.
Meisjes D: 60m: Mette Hamstra 10.17 12e   Jongens B: 100m: Jan Roelof Veijer 11.54 serie
Charlotte Brandsma 10.22 14e   finale: 11.35+ 3e
Jennifer Munsterman 10.70 15e   Quincent v d Knokke 13.53 7e
Lisa Bosscha 11.48 17e   Hoog: Luuk Geerders 1.65 3e
Rozemarijn van Emst 11.75 18e   Quincent v d Knokke 1.45 5e
1000m: Nikki Duiven 4.00.60 7e   Ver: Luuk Geerders 5.17 1e
Mette Hamstra 4.04.67 9e   Jan Roelof Veijer 5.16 2e
Jennifer Munsterman 4.59.27 11e   Meisjes A: 100m: Marleen Postma 15.23 3e
Lisa Bosscha 5.04.57 12e   Kogel: Marleen Postma 7.89 1e
Ver: Charlotte Brandsma 3.29 13e   Discus: Marleen Postma 22.87 1e
Mette Hamstra 2.95 15e   Jongens A: 100m: Wolter Nijmeijer 14.68 1e
Lisa Bosscha 2.92 16e   300m: Remco Mulder 42.05 3e
Jennifer Munsterman 2.50 17e   3000m: DaniŽl Huis in 't Veld 11.07.09 1e
Rozemarijn van Emst 2.39 18e   5000m: Stefan de Vries 16.48.74 2e
Discus: Nikki Duiven 17.71 6e   Jonatan Venema 17.01.20 3e
Mette Hamstra 14.16 8e   Kogel: Remco Mulder 10.29 2e
Charlotte Brandsma 12.31 12e   Wolter Nijmeijer 10.20 3e
Lisa Bosscha 10.22 14e   Discus: Wolter Nijmeijer 28.22 3e
Rozemarijn van Emst 8.62 16e   Remco Mulder 25.35 4e
Speer: Nikki Duiven 14.64 10e   Vrouwen: 100m: Geesje Nijmeijer 17.20 6e
Mette Hamstra 12.56 11e   800m: Geesje Nijmeijer 3.06.55 1e
Lisa Bosscha 7.92 14e   5000m: Geesje Nijmeijer 26.03.27 5e
Rozemarijn van Emst 5.52 16e   Ver: Ryanne Bekius 4.24 3e
Charlotte Brandsma 5.39 17e   Kogel: Ryanne Bekius 9.56 1e
Jongens D: 80m: Chris van der Walle 12.07 7e   Wieke Nijmeijer 6.85 3e
Thomas van Emst 13.94 16e   Discus: Ryanne Bekius 26.85 2e
Ver: Chris van der Walle 3.97 5e   Wieke Nijmeijer 16.30 4e
Thomas van Emst 2.90 15e   Mannen: 5000m: Joris van den Bosch 16.22.26 6e
Discus: Chris van der Walle 19.91 2e   Marco Bosma 21.39.85 10e
Thomas van Emst 11.87 9e   Vrouwen Mast: 100m: Marjolijn Jongens V40 14.20 1e
Speer: Chris van der Walle 26.91 2e   300m: Debora Peter V40 50.20 1e
Thomas van Emst 13.72 11e   3000m: Jazlin Ruinemans V40 11.38.64+ 2e
Meisjes C: 80m: Anne Lieke Veijer 12.15 12e   Hoog: Marjolijn Jongens V40 1.55 1e
Jongens C: Kogel: Gijs Bodbijl 8.12 6e   Ver: Marjolijn Jongens V40 4.44 1e
Discus: Gijs Bodbijl 22.78 5e   Kogel: Marjolijn Jongens V40 8.07 2e
Meisjes B: 100m: Mileen Bruinewoud 13.04 serie   Discus: Marjolijn Jongens V40 24.74 2e
finale: 13.14 2e   Mannen Mast: 100m: Jan Nijmeijer M65 19.32 3e
Ver: Mileen Bruinewoud 4.79 4e   3000m: Jan Vis M70 14.53.27+ 6e
Meike Sturre 3.84 8e   5000m: Bob Leentjens M45 18.05.55 1e
Kogel: Meike Sturre 7.80 10e   Hoog: Jan Nijmeijer M65 1.10 1e
Discus: Meike Sturre 18.29 6e   Discus: Hans Spitzen M65 33.99 1e
Jan Nijmeijer M65 21.39 4e