34e Visscher Sport Indoor Gala op  9 maart 2019 te Steenwijk.
Meisjes Pupillen C: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Djura Lubbinge 9.16 3.36 2.62 647 10e
Jongens Pupillen B: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Jesse de Vries 8.11 4.32 2.55 860 12e
Noah Meijer 8.83 3.88 2.14 636 16e
Meisjes Pupillen A, 1e jaars: 40m: Kogel: Ver: Punten: Plaats:
Robine Lubbinge 6.93 4.78 3.00 1211 4e
Philline Buiter 7.27 5.29 2.99 1171 6e
Jongens Pupillen A, 1e jaars: 40m: Kogel: Ver: Punten: Plaats:
Joey Munsterman 7.56 4.75 3.03 1085 10e
Meisjes Pupillen A, 2e jaars: 40m: Kogel: Hoog: Punten: Plaats:
Annelein Sturre 7.50 4.35 0.80 939 20e
Elle Mieke Veijer 6.97 dns 1.05 937 21e
Jongens Pupillen A, 2e jaars: 40m: Kogel: Hoog: Punten: Plaats:
Rico Hassing 7.14 6.75 1.05 1351 7e
Ruben van Veen 7.69 5.78 1.15 1256 9e
Wout ten Veen 7.53 6.23 0.95 1168 12e
Thomas vd Molen 7.71 4.56 0.95 1026 15e
Meisjes D, 1e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Jennifer Munsterman 7.20 8.84 7447 17e
Demi Moed 7.60 8.97 646 18e
Kogel:
Jennifer Munsterman 4.64 15e
Ver:
Jennifer Munsterman 2.71 16e
Meisjes D, 2e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Mette Hamstra 7.12 8.78 774 10e
Nikki Duiven 7.47 9.26 626 12e
Lisa Bosscha 8.09 10.09 398 13e
Kogel:
Nikki Duiven 7.30 8e
Mette Hamstra 6.09 11e
Lisa Bosscha 5.01 13e
Hoog:
Nikki Duiven 1.25 7e
Mette Hamstra 1.10 11e
Lisa Bosscha 1.10 12e
Jongens D, 2e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Chris vd Walle 6.73 8.16 975 6e
Kogel:
Chris vd Walle 8.24 3e
Hoog:
Chris vd Walle 1.25 3e
Meisjes B: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Mileen Bruinewoud 6.20 7.49 1093 3e
Meike Sturre 6.63 8.32 738 5e
Kogel:
Mileen Bruinewoud 9.82 3e
Meike Sturre 7.65 7e
Ver:
Mileen Bruinewoud 4.73 2e
Jongens B: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Jan Roelof Veijer 5.50 6.56 1293 1e
Luuk Geerders 5.74 6.84 1083 2e
Hoog:
Luuk Geerders 1.60 2e
Jan Roelof Veijer 1.50 4e
Meisjes A: Kogel: Plaats:
Marleen Postma 7.49 1e
Jongens A: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Remco Mulder 6.31 7.51 645 3e
Kogel:
Wolter Nijmeijer 9.35 2e
Remco Mulder 9.09 3e
Vrouwen: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Geesje Nijmeijer 7.12 8.88 477 3e
Kogel:
Ryanne Bekius 9.51 1e
Wieke Nijmeijer 6.48 5e
Geesje Nijmeijer 5.70 6e
Ver:
Ryanne Bekius 4.05 2e
Mannen: Hoog: Plaats:
Eric Stuiver 1.50 1e
Vrouwen Masters: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Marjolijn Jongens V40 6.48 7.90 889 2e
Lysbeth Gijsen V50 6.81+ 8.18+ 718 4e
Kogel:
Lysbeth Gijsen V50 9.03 1e
Marjolijn Jongens V40 7.88 3e
Ver:
Marjolijn Jongens V40 4.56+ 1e
Gerdy Berger V45 3.97 2e