35e Visscher Sport Indoor Gala Steenwijk, alleen start 78 leden (7 maart 2020).
Jongens Minipupillen: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Kaj de Lange 8.93 3.55 2.04 577 2e
Jongens Pupillen C: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Joris Vink 8.07 3.70 2.06 722 7e
Meisjes Pupillen B: 40m: Medicinebal: Ver: Punten: Plaats:
Mieke van Lubek 8.01 5.24 2.59 949 8e
Rianne Hulzinga 7.45 3.62 2.60 936 9e
Djura Lubbinge 8.02 4.47 2.51 878 10e
Meisjes Pupillen A, 1e jaars: 40m: Kogel: Ver: Punten: Plaats:
Marinda van Vulpen 7.44 3.03 2.60 889 11e
Sylve Hoekstra 7.84 3.74 2.46 844 12e
Birgit de Haas 7.83 3.07 2.39 777 14e
Jongens Pupillen A, 1e jaars: 40m: Kogel: Ver: Punten: Plaats:
Jesse de Vries 7.35 5.23 3.25 1203 7e
Noah Meijer 8.39 4.26 2.57 816 12de
Meisjes Pupillen A, 2e jaars: 40m: Kogel: Hoog: Punten: Plaats:
Robine Lubbinge 6.80 4.61 1.20 1400 1e
Philline Buiter 7.24 5.43 1.10 1286 3e
Jongens Pupillen A, 2e jaars: 40m: Kogel: Hoog: Punten: Plaats:
Joey Munsterman 7.60 6.02 1.00 1178 5e
Meisjes D, 1e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Annelein Sturre 7.07 8.78 785 20e
Dana de Haas 7.21 8.94 728 23e
Kogel:
Annelein Sturre 6.46 13e
Ver:
Annelein Sturre 3.17 18e
Dana de Haas 3.16 19e
Jongens D, 1e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Wout ten Veen 7.64 9.21 601 9e
Kogel:
Wout ten Veen 6.18 4e
Ver:
Wout ten Veen 2.92 8e
Meisjes D, 2e jaars: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Jennifer Munsterman 6.75 8.20 963 8e
Skye Hoekstra 6.86 8.34 911 11e
Kogel:
Jennifer Munsterman 7.22 10e
Hoog:
Skye Hoekstra 1.25 6e
Meisjes C: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Mette Hamstra 6.75 8.36 933 14e
Lisa Bosscha 7.67 9.78 512 17e
Kogel:
Nikki Duiven 7.55 10e
Mette Hamstra 7.11 12e
Lisa Bosscha 4.64 14e
Hoog:
Nikki Duiven 1.25 9e
Mette Hamstra 1.10 13e
Jongens C: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Chris van der Walle 6.46 7.85 1107 7e
Kogel:
Chris van der Walle 8.63 5e
Ver:
Chris van der Walle 3.93 7e
Meisjes B: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Meike Sturre 6.75 8.23 724 3e
Kogel:
Meike Sturre 8.16 4e
Jongens B: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Quincent van der Knokke 5.96 7.09 907 4e
Joshua Gaal 5.88 7.25 886 5e
Kogel:
Gijs Bodbijl 8.30 4e
Ver:
Quincent van der Knokke 4.56 2e
Joshua Gaal 4.52 3e
Jongens A: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Luuk Geerders 5.63 6.74 1167 2e
Ver:
Luuk Geerders 5.45 `1e
Vrouwen: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Marleen Postma 7.03 8.46 592 1e
Geesje Nijmeijer 7.13 8.62 530 2e
Kogel:
Marleen Postma 8.18 1e
Wieke Nijmeijer 7.05 2e
Geesje Nijmeijer 5.97 3e
Mannen: Kogel: Plaats:
Wolter Nijmeijer 8.53 3e
Vrouwen Masters: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Louise Munsterman V35 6.78+ 8.16 732 3e
Lotte Meijnen V45 6.95 8.42 623 5e
Kogel:
Louise Munsterman V35 7.54 6e
Lotte Meijnen V45 6.72 7e
Hoog:
Louise Munsterman V35 1.25 3e
Lotte Meijnen V45 1.20 5e
Mannen Masters: 40m: 50m: Punten: Plaats:
Jeroen van Riel M50 6.19+ 7.59+ 665 2e
Kogel:
Jeroen van Riel M50 10.62+ 1e
Jan Nijmeijer M65 5.98 5e
Ver:
Jeroen van Riel M50 4.40+ 1e