Uitslagen voorgaande jaren

2018

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Wintercross te Tuk op 22-12-18
  • Coopertest wandelen 12 minuten te Steenwijk op 12-12-18
  • 2e Coopertest seizoen 2018-2019 te Steenwijk op 09-12-18
  • 1e Wintercross te Tuk op 24-11-18
  • 1e Coopertest seizoen 2018-2019 te Steenwijk op 04-11-18
  • Werpdag te Steenwijk op 14-10-18
  • 4e Rondje Lindewijk te Wolvega op 06-10-18
  • Clubkampioenschap te Steenwijk op 22-09-18
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 07-09-18
  • 38e Kolkloop te Blokzijl op 04-08-18
  • Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan op 13-07-18
  • 3e Athletics Champs te Steenwijk op 07-07-18
  • Novon Stone City Run (alleen Start 78 leden) te Steenwijk op 22-06-18
  • Novon Stone City Run te Steenwijk op 22-06-18
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 01-06-18
  • Tijdloop te Steenwijk op 08-05-18
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 27-04-18
  • Woldbergtrail te Steenwijk op 14-04-18
  • Xalos Coffees trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 07-04-18
  • 33e Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 10-03-18
  • 4e Wintercross + eindstand wintercrosscompetitie te Steenwijk op 24-02-18
  • 4e Coopertest seizoen 2017-2018 te Steenwijk op 11-02-18
  • 3e Wintercross te Tuk op 03-02-18
  • 3e Coopertest seizoen 2017-2018 te Steenwijk op 07-01-18
  • Sylvestercross te Soest op 31-12-18
  • Oliebollenloop te Gorredijk op 31-12-18
  • Phanos sprint en horde indoor te Amsterdam op 30-12-18
  • Oliebollenloop te Hasselt op 29-12-18
  • Verhoeve Groen Cross en open NNK te Appelscha op 24-12-18
  • Indoorwedstrijd te Sittard op 16-12-18
  • Amsterdamse Boscross op 16-12-18
  • Indoorwedstrijd te Assendelft op 09-12-18
  • 2e Cross GO crosscompetitie te Kraggenburg op 08-12-18
  • Boscrossmarathon te Diever op 08-12-18
  • Triple Indoor Gala te Alkmaar op 08-12-18
  • Bovenboerloop te Nijeveen op 01-12-18
  • Mildam cross te Mildam op 01-12-18
  • Warandeloop te Tilburg op 24-11-18
  • NN Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 18-11-18
  • Zwarte Dennen Cross te Punthorst op 17-11-18
  • Runforestrun te Holtingerveld op 17-11-18
  • Schoonhovencross te Hollandscheveld op 10-11-18
  • Beren Marathon te West-Terschelling op 04-11-18
  • Cross De Heide te Heerenveen op 03-11-18
  • Frankfurt Marathon op 28-10-18
  • 43e Dijkloop te Schoonhoven op 27-10-18
  • 54e AVD Cross te Dwingeloo op 27-10-18
  • Dwingelderveldloop te Dwingeloo op 27-10-18
  • TCS Amsterdam Marathon op 21-10-18
  • 4 Mijl van Groningen op 14-10-18
  • Werpdag te Steenwijk alleen startleden op 14-10-18
  • Woutersbergjecross te Oranjewoud op 13-10-18
  • AH Kees Elzinga ReestRun te Meppel op 13-10-18
  • Memorial Saskia's 7 te Dronten op 07-10-18
  • 4e Rondje Lindewijk Start 78 leden te Wolvega op 06-10-18 start 78 leden
  • Werpdriekamp te Heerenveen op 06-10-18 start 78 leden
  • Texel Halve Marathon op 30-09-18
  • van Dam tot Dam loop te Amsterdam op 23-09-18
  • Landelijke finale competitie Masters te Breda op 23-09-18
  • 4e Athletics Champs te Heerenveen op 15-09-18
  • Sprintavond te Kampen op 12-09-18
  • Feanrun te Heerenveen op 02-09-18
  • Nationale D spelen te Amsterdam op 02-09-18
  • Sprintwedstrijd te Alkmaar op 02-09-18
  • RCN de Roggeberg Loop te Appelscha op 01-09-18
  • 5e Trackmeeting te Utrecht op 31-08-18
  • 9e Brinkloop te Diever op 28-08-18
  • 51e Nationale C spelen te Amsterdam op 25/26-08-18
  • Sneek - Bolsward - Sneek op 25-08-18
  • Loopgala 10000m en 800m te Hilversum op 24-08-18
  • De 4 mijl van Staphorst op 22-08-18
  • 8e Brinkloop te Diever op 21-08-18
  • 5e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 18-08-18
  • 3e Avondinstuif te Heilo op 17-08-18
  • 4e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 11-08-18
  • 4e Trackmeeting te Utrecht op 03-08-18
  • 2e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 28-07-18
  • Haarlemse avondinstuif op 27-07-18
  • 3e Brinkloop te Diever op 17-07-18
  • NNK Pupillen te Heerenveen op 14-07-18
  • Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan op 13-07-18
  • Open NNK Meerkamp te Stadskanaal op 07/08-07-18
  • 3e Athletics Champs Steenwijk (alleen start 78 leden) op 07-07-18
  • 6e Ronde van de Blesse op 06-07-18
  • Wageningen Track Meeting 2 te Wageningen op 06-07-18
  • Avondwedstrijd 3 te Dronten op 04-07-18
  • 3e CD-competitie te Zwolle op 30-06-18
  • Avondwedstrijd te Hengelo op 21-06-18
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 20-06-18
  • Pipegaelloop te Hoornsterzwaag op 16-06-18
  • NK Junioren te Emmeloord op 15/16/17-06-18
  • Keistad baancompetitie te Amersfoort op 12-06-128
  • 2e Masters competitie te Apeldoorn op 10-06-18
  • Baanwedstrijd te Apeldoorn op 10-06-18
  • De 8 van Drachten op 10-06-18
  • Open Hoeksch Sprint, Horden, Springen te Oud Beijerland op 09-06-18
  • Zwolse halve marathon op 09-06-18
  • Martinibokaal en NNK C-D junioren te Groningen op 09-06-18
  • Rietplasloop te Emmen op 03-06-18
  • Nelli Cooman Games te Stadskanaal op 02-06-18
  • 1e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 02-06-18
  • NK Masters te Gouda op 02-06-18
  • Station tot stationloop Ommen - Dalfsen op 30-05-18
  • 2e Athletics Champs te Sneek op 26-05-18
  • Steeple- en loopinstuif te Edam op 26-05-18
  • 2e A-junioren competitie te Ede op 26-05-18
  • Soester avondwedstrijd op 25-05-18
  • 3e De 4 van Meppel op 22-05-18
  • Keistad baancompetitie te Amersfoort op 22-05-18
  • Kolonieloop te Frederiksoord op 21-05-18
  • 2e CD-competitie te Heerde op 19-05-18
  • Westhoekloop te Scherpenzeel op 18-05-18
  • BB Lopers baan classic te Heerde op 18-05-18
  • NK MBO te Arnhem op 17-05-18
  • Sprintavond te Kampen op 16-05-18
  • 2e De 4 van Meppel op 15-05-18
  • Baanwedstrijd te Emmen op 13-05-18
  • 1e Masterscompetitie te Emmen op 13-05-18
  • Heerenveen Classic op 12-05-18
  • 1e Trackmeeting te Utrecht op 11-05-18
  • Recordwedstijd te Gorinchem op 10-05-18
  • Keistad baancompetitie te Amersfoort op 08-05-18
  • Ronde van Oranjewoud op 05-05-18
  • Avondwedstrijd te Dronten op 02-05-18
  • Meerkamp te Sneek op 29-04-18
  • De 4 mijl van Diever op 29-04-18
  • Koningsloop te Emmeloord op 27-04-18
  • Koningsloop te Hasselt op 27-04-18
  • Koningsloop te Beilen op 27-04-18
  • Halve marathon te Enschede op 22-04-18
  • 1e Athletics Champs te Drachten op 21-04-18
  • Keistad baancompetitie te Amersfoort op 17-04-18
  • Cascaderun te Hoogeveen op 15-04-18
  • 1e A-junioren competitie te Groningen op 15-04-18
  • 12 dorpenloop te Emmeloord op 14-04-18
  • 1e CD-competitie te Dronten op 14-04-18
  • NN Marathon Rotterdam op 08-04-18
  • Helly Hansen Bolswarder Paasloop te Boldward op 02-04-18
  • Drents Friese wold Marathon te Diever op 31-03-18
  • Keistad baancompetitie te Amersfoort op 27-03-18
  • Lenteloop te Emmen op 17-03-18
  • Vuurtorentrail te Ameland op 17-03-18
  • 44e Indoor Heerenveen op 17-03-18
  • NK Cross te Amsterdam op 11-03-18
  • Merenloop te Grou op 11-03-18
  • Rondje Goutum te Leeuwarden op 04-03-18
  • Knipecross te Heerenveen op 03-03-18
  • NETL cross te Kraggenburg op 17-02-18
  • Acht van Langezwaag op 17-02-18
  • BEE sports baanultra te Steenwijk op 17-02-18
  • 41e Groet uit Schoorl Run en NK 10 km over de weg te Schoorl op 11-02-18
  • NK Indoor Junioren te Apeldoorn op 10-02-18
  • Rotstergaastloop op 03-02-18
  • Midwintermarathon te Apeldoorn op 3/4-02-18
  • 11e Indoor B/C/D junioren Meerkamp te Drachten op 03-02-18
  • 11e Indoor Athletics Champs te Drachten op 03-02-18
  • NK Indoor Masters te Apeldoorn op 02-02-18
  • Mastboscross te Breda op 28-01-18
  • AH Abe Hunebedloop te Havelte op 27-01-18
  • 10e avPEC 1910 Indoor te Apeldoorn op 27-01-18
  • Nationale CD indoor te Apeldoorn op 20-01-18
  • 3e ITS Indoor Track meeting te Apeldoorn op 07-01-18
  • Vegelinboscross te St Nicolaasga op 06-01-18

2017

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Wintercross te Tuk op 16-12-17
  • 2e Coopertest seizoen 2017 - 2018 op 10-12-17
  • 1e Wintercross te Tuk op 18-11-17
  • 1e Coopertest seizoen 2017 - 2018 op 05-11-17
  • Werpdag te Steenwijk op 15-10-17
  • 3e Rondje Lindewijk te Wolvega op 30-09-17
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 23-09-17
  • 37e Kolkloop te Blokzijl op 05-08-17
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 14-07-17
  • Running Center Loopavond op de baan te Steenwijk op 07-07-17
  • Novon Stone City Run te Steenwijk (complete uitslag) op 23-06-17
  • Novon Stone City Run te Steenwijk (alleen Start 78 atleten) op 23-06-17
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 16-06-17
  • Tijdloop te Steenwijk op 10-06-17
  • 2e Athletics Champs te Steenwijk op 20-05-17
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 12-05-17
  • Woldbergtrail te Steenwijk op 08-04-17
  • Xalos Coffees trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 01-04-17
  • 32e Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 11-03-17
  • 4e Wintercross + eindklassement te Tuk op 18-02-17
  • 3e Wintercross te Tuk op 21-01-17
  • 3e Coopertest seizoen 2016 - 2017 op 08-01-17
  • Oliebollenloop te Gorredijk op 31-12-17
  • Sylvestercross te Soest op 31-12-17
  • Phanos Sprint Indoor te Amsterdam op 30-12-17
  • Verhoeve Groen Cross Nrd.Ned.Cross Kamp. te Appelscha op 24-12-17
  • Sint Thomas Trailrun te Nieuwehorne op 23-12-17
  • Ameland Adventurerun op 16-12-17
  • Cees Clement Cross te Sneek op 10-12-17
  • Triple Indoor Gala te Alkmaar op 09-12-17
  • Nijverdalseberg cross te Nijverdal op 09-12-17
  • Boscrossmarathon te Diever op 09-12-17
  • Cross te Mildam op 02-12-17
  • Henk Bijker Bovenboerloop te Nijveen op 02-12-17
  • Warandeloop te Tilburg op 25/26-11-17
  • Herfstcross te Norg op 25-11-17
  • 1e Athletics Champs Indoor te Heerenveen op 25-11-17
  • 6e Baggelhuizercross te Assen op 19-11-17
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 19-11-17
  • French Riviera marathon van Nice naar Cannes op 05-11-17
  • Berenloop te West Terschelling op 05-11-17
  • Heideloop te Heerenveen op 04-11-17
  • AVD-cross te Dwingeloo op 28-10-17
  • Dwingelderveldloop te Dwingeloo op 28-10-17
  • Teutoburger Waldlauf te Lengerich op 21-10-17
  • Boszichtrun te Beilen op 21-10-17
  • TCS Marathon Ned. Kampioenschap te Amsterdam op 15-10-17
  • Cross te Oranjewoud op 14-10-17
  • 30e AH Elzinga Reestrun te Meppel op 14-10-17
  • Postbankloop te Velp op 24-09-17
  • 4e Athletics Champs te Heerenveen op 16-09-17
  • De Wiken Adventure Trail te Jubbega op 10-09-17
  • 10e Burgumrun te Noordbergum op 10-09-17
  • NSK Teams te Wageningen op 09-09-17
  • Nrd. Ned. Kampioenschap Pupillen te Sneek op 09-09-17
  • Pesserun te Pesse op 08-09-17
  • Nationale D-spelen te Amsterdam op 03-09-17
  • Volksloop te Oosterwolde op 01-09-17
  • 5e Trackmeeting te Utrecht op 01-09-17
  • Sneek Bolsward Sneek op 26-08-17
  • 6e Hoeve aan den wegloop te Oude Willem op 19-08-17
  • 5e Hoeve aan den wegloop te Oude Willem op 12-08-17
  • EK Masters te Aarhus Denemarken op 06-08-17
  • 4e Hoeve aan den wegloop te Oude Willem op 05-08-17
  • 3e Hoeve aan den wegloop te Oude Willem op 29-07-17
  • 2e Hoeve aan den wegloop te Oude Willem op 22-07-17
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 15-07-17
  • Open Nrd. Ned. Kampioenschap Meerkamp te Stadskanaal op 08/09-07-17
  • 3e Athletics Champs te Drachten op 08-07-17
  • Ronde van de Blesse op 07-07-17
  • Loop te Terwispel op 02-07-17
  • ZAP 2017 te Amersfoort op 01-07-17
  • Ned. Kampioenschap A/B-junioren te Vught op 30-06-17
  • Wiekloop te De Wijk op 29-06-17
  • 2e Masters competitie te Zeist op 25-06-17
  • 2e A-junioren competitie te Zwolle op 25-06-17
  • Pipegaelloop te Hoornsterzwaag op 17-06-17
  • DSM Baancircuit IJsseldelta te Emmeloord op 17-06-17
  • NK Masters te Gouda op 11-06-17
  • 3e CD Competitie te Dronten op 10-06-17
  • Zwolse Halve Marathon te Zwolle op 10-06-17
  • Kolonieloop te Frederiksoord op 05-06-17
  • Martinibokaal en NNK CD-junioren te Gronongen op 03-06-17
  • 2e Trackmeeting te Utrecht op 02-06-17
  • Station tot station loop te Dalfsen op 31-05-17
  • 4e De 4 van Meppel op 30-05-17
  • 2e CD competitie te Kampen op 27-05-17
  • 3e De 4 van Meppel op 23-05-17
  • Heerenveen Classic op 20-05-17
  • Leeuwenronde te Kraggenburg op 19-05-17
  • AA landen loop te Zwolle op 19-05-17
  • 2e De 4 van Meppel op 16-05-17
  • Vuurtorenloop te Vlieland op 14-05-17
  • 1e Trackmeeting te Utrecht op 12-05-17
  • 1e De 4 van Meppel op 09-05-17
  • 1e A-junioren competitie te Vught op 07-05-17
  • 1e Masters competitie Jan Stolker op 07-05-17
  • 1e Masters competitie te Hengelo op 07-05-17
  • Ronde van Oranjewoud op 06-05-17
  • 1e CD competitie te Heerde op 06-05-17
  • De 4 mijl van Diever te Diever op 30-04-17
  • Beiler Koningsloop te Beilen op 27-04-17
  • Vrieling Hardenberg City Run op 21-04-17
  • 6e Memorial Saskia's 7 te Dronten op 17-04-17
  • Slach om e Mar te Bergum op 15-04-17
  • Throwy Animal Games te Groningen op 15-04-17
  • Baanloop te Zwolle op 13-04-17
  • Marathon Rotterdam op 08-04-17
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 08-04-17
  • 1e Athletics Champs te Leeuwarden op 08-04-17
  • Condensloop te Leeuwarden op 01-04-17
  • 18e Drents Friese Woldmarathon te Diever op 25-03-17
  • Kroeg tot Kroegloop te Ruinerwold op 18-03-17
  • Euroma Kruidenloop te Wapenveld op 18-03-17
  • 43e Indoor Heerenveen op 18-03-17
  • Marathon Barcelona op 12-03-17
  • Merenloop te Grou op 12-03-17
  • Halve marathon van Haren op 11-03-17
  • Runnersworld NK Cross te Amsteredam op 04/05-03-17
  • Rondje Goutum te Leeuwarden op 05-03-17
  • Knipecross te De Knipe op 04-03-17
  • NK Indoor Junioren te Apeldoorn op 18-02-17
  • Hong Kong Standard Chartered Half Marathon op 12-02-17
  • De 8 van Langezwaag op 11-02-17
  • Midwintermarathon te Apeldoorn op 05-02-17
  • 10e Indoor Pupillen te Drachten op 04-02-17
  • NK Indoor Masters te Apeldoorn op 03-02-17
  • 12e AH ABE Hunebedloop te Havelte op 28-01-17
  • Nat. CD-junioren indoor te Apeldoorn op 21/22-01-17
  • 2e Indoor Track Special TeamSota te Apeldoorn op 15-01-17
  • Midwintercross te Heeten op 08-01-17

2016

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Wintercross seizoen 2016 - 2017 op 17-12-16
  • 2e Coopertest seizoen 2016 - 2017 op 11-12-16
  • 1e Wintercross seizoen 2016 - 2017 op 19-11-16
  • Coopertest wandelen te Steenwijk op 09-11-16
  • 1e Coopertest seizoen 2016 - 2017 op 06-11-16
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 09-10-16
  • 2e Rondje Lindewijk te Wolvega op 01-10-16 (correctie)
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 24-09-16
  • 4e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 09-09-16
  • 36e Kolkloop te Blokzokl op 06-08-16
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 15-07-16
  • Visscher Sport loopavond op de baan te Steenwijk op 08-07-16
  • Novon Stone City Run te Steenwijk op 17-06-16
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 03-06-16
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 18-05-16
  • Uurloop te Wolvega op 11-05-16
  • 1e Masters Competitie te Steenwijk op 08-05-16
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 29-04-16
  • Tijdloop te Steenwijk op 20-04-16
  • Woldbergtrail op 09-04-16
  • Trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 02-04-16
  • 6e Coopertest seizoen 2015 - 2016 op 20-03-16
  • 31e Visscher Sport Indoor Gala te Steenwijk op 12-03-16
  • 4e Wintercross seizoen 2015 - 2016 op 20-02-16
  • 5e Coopertest seizoen 2015 - 2016 op 14-02-16
  • Coopertest wandelen op 10-02-16
  • 4e Coopertest seizoen 2015 - 2016 op 24-01-16
  • 3e Wintercross seizoen 2015 - 2016 op 09-01-16
  • 3e Coopertest seizoen 2015 - 2016 op 03-01-16
  • Oliebollenloop te Gorredijk op 31-12-16
  • Nat. Sylvesterloop te Soest op 31-12-16
  • St. Thomas Trailrun te Nieuwehorne op 24-12-16
  • Baanwedstrijd te Meppel op 23-12-16
  • Verhoeve Groen Cross te Appelscha op 18-12-16
  • Ameland Adventure Run op 17-12-16
  • Cees Clement Cross te Sneek op 11-12-16
  • 17e Boscross marathon te Diever op 10-12-16
  • Mildamcross te Mildam op 03-12-16
  • Henk Bijker Bovenboerloop te Nijeveen op 03-12-16
  • 5e Baggelhuizercross te Assen op 20-11-16
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 20-11-16
  • Marderhoekloop te Oudemirdum op 12-11-16
  • Vios Cross te Hollandscheveld op 12-11-16
  • Baanloop te Zwolle op 10-11-16
  • Marathon te Steinfurt Duitsland op 06-11-16
  • Berenloop te West-Terschelling op 06-11-16
  • Werp driekamp te Edam op 30-10-16
  • AVD Cross te Dwingeloo op 29-10-16
  • Dwingelderveldloop te Dwingeloo op 29-10-16
  • Zwarte Dennen Cross te Staphorst op 22-10-16
  • 4 Mijl van Groningen op 09-10-16
  • AV NOP Dorpencompetitie te Emmeloord op 01-10-16
  • Dam tot Damloop op 18-09-16
  • 4e Athletics Champs te Heerenveen op 17-09-16
  • Trackmeeting te Wageningen op 16-09-16
  • Meppel City run te Meppel op 11-09-16
  • Ned. Kampioenschap Studenten Teams te Nijmegen op 10-09-16
  • Fish Potato Run te Emmeloord op 10-09-16
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 03-09-16
  • RCN Roggebergloop te Appelscha op 03-09-16
  • U-trackmeeting te Utrecht op 02-09-16
  • Werp driekamp te Goor op 26-08-16
  • Wiekloop te De Wijk op 25-08-16
  • 8e Brinkloop te Diever op 23-08-16
  • 5e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 20-08-16
  • Singelloop te Hollandscheveld op 20-08-16
  • 7e Brinkloop te Diever op 16-08-16
  • 4e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 13-08-16
  • 6e Brinkloop te Diever op 09-08-16
  • 5e Brinkloop te Diever op 02-08-16
  • 2e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 30-07-16
  • 4e Brinkloop te Diever op 26-07-16
  • 1e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 23-07-16
  • 3e Brinkloop te Diever op 19-07-16
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 16-07-16
  • DSM Baancircuit IJsseldelta te Emmeloord op 09-07-16
  • Open Nrd. Ned. kampioenschap meerkamp te Stadskanaal op 02/03-07-16
  • 3e Athletics Champs te Drachten op 02-07-16
  • Nederlands Kampioenschap Junioren te Breda op 01-07-16
  • 4e Ronde van de Blesse op 01-07-16
  • DSM Baancircuit IJsseldelta te Zwolle op 29-06-16
  • 3e CD-competitie te Emmen op 25-06-16
  • Noord Nederlands Kampioenschap Pupillen te Heerenveen op 18-06-16
  • Nederlands Kampioenschap Senioren te Amsterdam op 16-06-16
  • 2e B-competitie te Emmen op 12-06-16
  • Nederlands Kampioenschap Masters te Amersfoort op 11/12-06-16
  • Martinibokaal (Nrd. Ned. Kampioenschap te Groningen op 11-06-16
  • Zwolse halve marathon op 11-06-16
  • 2e Masters competitie te Hengelo op 05-06-16
  • Slachtemarathon op 04-06-16
  • De 4 van Meppel op 31-05-16
  • 2e Senioren competitie 2e divisie te Emmeloord op 29-05-16
  • 2e Athletics Champs te Leeuwarden op 28-05-16
  • Wagenings loop-, spring- en smijtwerk op 27-05-16
  • De 4 van Meppel op 24-05-16
  • Ned. Studenten kampioenschap te Wageningen op 21/22-05 16
  • 6e Hurdles/sprint Special te Epe op 22-05-16
  • 2e CD-competitie te Drachten op 21-05-16
  • 2e U-track meeting te Utrecht op 20-05-16
  • De 4 van Meppel op 17-05-16
  • Kolonieloop te Frederiksoord op 16-05-16
  • Marathon te Krakow Polen op 15-05-16
  • Heerenveen Classic op 14-05-16
  • De 4 van Meppel op 10-05-16
  • 1e B-competitie te Dronten op 08-05-16
  • Lidl Ronde van Oranjewoud op 07-05-16
  • Abdijenloop te Avrebode Belgie op 05-05-16
  • Vuurtorenloop te Vlieland op 24-04-16
  • 1e Sen. Comp. 2e div. te Grootebroek op 24-04-16
  • 1e CD-competitie te Assen op 23-04-16
  • Cascaderun te Hoogeveen op 17-04-16
  • Throwy Animal Games te Groningen op 16-04-16
  • 1e Athletics Champs te Sneek op 16-04-16
  • Rotterdam marathon op 10-04-16
  • DSM Baancircuit IJsseldelta te Kampen op 09-04-16
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 09-04-16
  • Openingswedstrijd Pupillen te Assen op 03-04-16
  • Memorial Saskia's 7 te Dronten op 28-03-16
  • Drents-Friese Woldmarathon te Diever op 26-03-16
  • Kroeg tot Kroegloop te Ruinerwold op 19-03-16
  • Bonifatiusloop te Dokkum op 19-03-16
  • 15e monnikenloop te Schiermonnikoog op 19-03-16
  • 42e Indoor Heerenveen op 19-03-16
  • Merenloop te Grou op 13-03-16
  • NK Cross te Oldenzaal op 12/13-03-16
  • Ned. Studenten Kampioenschap Indoor op 05-03-16
  • Faber Sport Knipecross op 05-03-16
  • Dickninger Crossloop te De Wijk op 05-03-16
  • NK Indoor Junioren te Apeldoorn op 20-02-16
  • NK Indoor Masters te Apeldoorn op 14-02-16
  • Midwintermarathon te Apeldoorn op 07-02-16
  • Heinenoordtunnelloop op 06-02-16
  • Hunebedloop te Havelte op 30-01-16
  • 8e Indoor PEC 1910 te Apeldoorn op 30-01-16
  • Nationale CD jun. Indoor te Apeldoorn op 23/24-01-16
  • Halve marathon van Tzum op 23-01-16
  • Indoormeeting VS te Gent (Belgie) op 16-01-16
  • Indoor te Stadskanaal op 09-01-16
  • 3e Crosscompetitie te Emmeloord op 09-01-16
  • Bootcamp te De Hoeve op 03-01-16

2015

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Wintercross seizoen 2015 - 2016 op 19-12-15
  • 2e Coopertest seizoen 2015 - 2016 op 13-12-15
  • 1e Wintercross seizoen 2015 - 2016 op 21-11-15
  • 1e Coopertest seizoen 2015 - 2016 op 01-11-15
  • Werp 3-kamp te Steenwijk op 11-10-15
  • Rondje lindewijk te Wolvega op 03-10-15
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 26-09-15
  • Prinsjesdagontbijtloop te Steenwijk op 16-09-15
  • 4e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 04-09-15
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 21-08-15
  • 35e Kolkloop te Blokzijl op 01-08-15
  • De uitzending van Podium TV met Rutger Smith in Steenwijk
  • Het filmpje met de pogingen van Rutger Smith
  • Gewijzigde uitslag! Lopers Company loopavond te Steenwijk op 10-07-15
  • 3e Athletics Champs wedstrijd regio 23 te Steenwijk op 27-06-15
  • Stone City Run te Steenwijk op 19-06-15
  • ONNK werpen, omgewerkt tot werp 3-kamp, voor zover van toepassing
  • Open Noord Nederlands Kampioenschap werpen te Steenwijk op 05-06-15
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 22-05-15
  • Uurloop te Wolvega op 06-05-15
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 24-04-15
  • Woldbergtrail te Steenwijk op 18-04-15
  • Tijdloop te Steenwijk op 15-04-15
  • Waterpark Beulaeke Haven trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 04-04-15
  • 6e Coopertest seizoen 2014 - 2015 op 22-03-15
  • 30e Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 07-03-15
  • 5e Coopertest seizoen 2014 - 2015 op 22-02-15
  • 4e Wintercross seizoen 2014 - 2015 op 14-02-15
  • 4e Coopertest seizoen 2014 - 2015 op 18-01-15
  • 3e Wintercross seizoen 2014 - 2015 op 10-01-15
  • 3e Coopertest seizoen 2014 - 2015 op 04-01-15
  • Oliebollenloop te Gorredijk op 31-12-15
  • Indoor Try-out Games te Apeldoorn op 20-12-15
  • Boscrossmarathon te Diever op 12-12-15
  • Adventure run op Ameland op 12-12-15
  • 2e cross Crosscompetitie OGOK te Epe op 12-12-15
  • Faber Sport wintercross te Mildam op 05-12-15
  • Henk Bijker Bovenboerloop te Nijveen op 05-12-15
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 15-11-15
  • 1e cross Crosscompetitie OGOK te Dronten op 14-11-15
  • Vios cross te Hollandscheveld op 14-11-15
  • Marathon te Athene op 08-11-15
  • Berenloop te West-Terschelling op 08-11-15
  • AVD-Cross te Dwingeloo op 31-10-15
  • Dwingelderveld-Loop te Dwingeloo op 31-10-15
  • Wim Petersloop te Zwolle op 25-10-15
  • Herfst werp-3-kamp te Edam op 25-10-15
  • Boszichtrun te Beilen op 24-10-15
  • Marathon te Amsterdam op 18-10-15
  • Zwarte Dennen Cross te Staphorst op 17-10-15
  • A.H. Elzinga Reest Run te Meppel op 10-10-15
  • MCD-Run te Dwingeloo op 04-10-15
  • Marathon te Bremen op 04-10-15
  • Clubkampioenschappen av Heerenveen op 03-10-15
  • Nationale CD meerkampen te Zoetermeer op 19/20-09-15
  • 4e Athletics Champs te Heerenveen op 19-09-15
  • Trackmeeting te Wageningen op 18-09-15
  • Baanwedstrijd te Epe op 15-09-15
  • Fish Potato Run te Emmeloord op 12-09-15
  • Baanwedstrijd te Zwolle op 10-09-15
  • Finale Masters Competitie te Beverwijk op 06-09-15
  • Openingswedstrijd te Emmen op 06-09-15
  • 27e Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 05-09-15
  • 6e vd Veen Kromhout Run te Appelscha op 05-09-15
  • 6e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 30-08-15
  • OONK Meerkamp te Stadskanaal op 29/30-08-15
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 29/30-08-15
  • Sneek Bolsward Sneek op 29-08-15
  • 8e Brinkloop te Diever op 25-08-15
  • Nationale D-spelen te Amsterdam op 23-08-15
  • Nazomerinstuif te Lisse op 23-08-15
  • Singelloop te Hollandscheveld op 22-08-15
  • 7e Brinkloop te Diever op 18-08-15
  • 4e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 15-08-15
  • 6e Brinkloop te Diever op 11-08-15
  • Wereldkampioenschappen Masters te Lyon op 04/16-08-15
  • 3e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 08-08-15
  • 5e Brinkloop te Diever op 04-08-15
  • 4e Brinkloop te Diever op 28-07-15
  • 1e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 25-07-15
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 18-07-15
  • 9e Trackmeeting te Wageningen op 17-07-15
  • 2e Brinkloop te Diever op 14-07-15
  • 1e Brinkloop te Diever op 07-07-15
  • Nrd. Ned. Kampioenschap CD-junioren te Stadskanaal op 04-07-15
  • 3e Ronde van De Blesse op 03-07-15
  • Finale DSM IJsseldelta Circuitwedstrijd te Dronten op 02-07-15
  • Nederlands Kampioenschap Junioren te Breda op 26-06-15
  • Avondwedstrijd te Groningen op 26-06-15
  • Woudagemaalloop te Lemmer op 24-06-15
  • 32e Munnikenslagloop te Rouveen op 24-06-15
  • 2e Masters-competitie te Den Helder op 21-06-15
  • 3e CD-competitie te Emmen op 20-06-15
  • 2e B-competitie te Emmeloord op 14-06-15
  • Nederlanda Kampioenschap Masters te Zierikzee op 13/14-06-15
  • Halve Marathon te Zwolle op 13-06-15
  • Nrd Ned Kampioenschap Pupillen te Heerenveen op 13-06-15
  • 4e DSM IJsseldelta Circuitwedstrijd te Zwolle op 10-06-15
  • 34e Trimloop-4-daagse te Meppel op 09-06-15
  • 2e Athletics Champs te Sneek op 06-06-15
  • 2e CD-competitie te Drachten op 30-05-15
  • 2e Trackmeeting te Utrecht op 29-05-15
  • 34e Trimloop-4-daagse te Meppel op 26-05-15
  • Kolonieloop te Frederiksoord op 25-05-15
  • Pinkstermeerkamp te Amstelveen op 24/25-05-15
  • 3e DSM IJsseldelta Circuitwedstrijd te Emmeloord op 23-05-15
  • 34e Trimloop-4-daagse te Meppel op 19-05-15
  • 1e Masters-competitie te Hilversum op 17-05-15
  • Mariekenloop te Nijmegen op 17-05-15
  • Heerenveen Classic te Heerenveen op 16-05-15
  • Ned. Studenten Kampioenschap te Eindhoven op 14/15-05-15
  • Battle of the B-s te Eindhoven op 14-05-15
  • Nacht van Groningen op 14-05-15
  • 34e Trimloop-4-daagse te Meppel op 12-05-15
  • 1e B-competitie te Assen op 10-05-15
  • 1e Trackmeeting te Utrecht op 08-05-15
  • De Lidl Ronde van Oranjewoud op 02-05-15
  • 5e Hurdles Special te Epe op 26-04-15
  • Opening nieuwe baan te Hoogeveen op 25-04-15
  • 2e DSM IJsseldelta Circuitwedstrijd te Kampen op 22-04-15
  • 1e CD-competitie te Assen op 18-04-15
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 11-04-15
  • 1e Athletics Champs te Leeuwarden op 11-04-15
  • Throwy Animal Games te Groningen op 10-04-15
  • Openingswedstrijd Pupillen te Assen op 29-03-15
  • Condensloop te Leeuwarden op 28-03-15
  • Drents friese Wold Marathon te Diever op 28-03-15
  • Kroeg tot Kroegloop te Ruinerwold op 21-03-15
  • Euromakruidenloop te Wapenveld op 21-03-15
  • Indoorwedstrijd te Heerenveen op 21-03-15
  • Open Fries Crosskampioenschap te Appelscha op 14-03-15
  • 45e Merenloop te Grou op 08-03-15
  • De Knipe Cross op 07-03-15
  • Rondje Goutum op 01-03-15
  • 27e Acht van Langezwaag op 21-02-15
  • NK Indoor Senioren te Apeldoorn op 21-02-15
  • NK Indoor Masters te Apeldoorn op 14/15-02-15
  • Rotstergaastloop op 07-02-15
  • Indoorwedstrijd te Drachten op 07-02-15
  • Midwintermarathon te Apeldoorn op 01-02-15
  • 10e Nimberg Hunebedloop te Havelte op 31-01-15
  • 7e PEC 1910 indoorwedstrijd te Apeldoorn op 24-01-15
  • Nat. CD junioren indoorwedstrijd te Apeldoorn op 17/18-01-15
  • Hoogspring meeting in Clarholz op 11-01-15
  • Vegelinboscross te St.Nicolaasga op 03-01-15
  • Indoorwedstrijd te Utrecht op 02-01-15

2014

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Wintercross seizoen 2014 - 2015 op 20-12-14
  • 2e Coopertest seizoen 2014 - 2015 op 14-12-14
  • 1e Wintercross seizoen 2014 - 2015 op 15-11-14
  • 1e Coopertest seizoen 2014 - 2015 op 02-11-14
  • Tiedkwietloop te Steenwijk op 26-10-14
  • Werp 3-kamp te Steenwijk op 12-10-14
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 27-09-14
  • 4e medaillewedstrijd te Steenwijk op 05-09-14
  • 34e Kolkloop te Blokzijl op 02-08-14
  • Lopers Company loopavond te Steenwijk op 18-07-14
  • 3e medaillewedstrijd te Steenwijk op 04-07-14
  • Stone City Run te Steenwijk op 20-06-14
  • Athletics Champs te Steenwijk op 14-06-14
  • Open Noord Nederlands Kampioenschap werpen te Steenwijk op 06-06-14
  • 2e medaillewedstrijd te Steenwijk op 16-05-14
  • 1e masterscompetitie te Steenwijk op 11-05-14
  • Uurloop te Wolvega op 07-05-14
  • 1e medaillewedstrijd te Steenwijk op 25-04-14
  • Woldbergtrail te Steenwijk op 19-04-14
  • Tijdloop te Steenwijk op 16-04-14
  • Waterpark Beulaeke Haven trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 05-04-14
  • 6e Coopertest seizoen 2013 - 2014 op 23-03-14
  • 29e Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 08-03-14
  • 5e Coopertest seizoen 2013 - 2014 op 23-02-14
  • 4e Wintercross seizoen 2013 - 2014 op 15-02-14
  • 4e Coopertest seizoen 2013 - 2014 op 19-01-14
  • 3e Wintercross seizoen 2013 - 2014 op 11-01-14
  • 3e Coopertest seizoen 2013 - 2014 op 05-01-14
  • Oliebollenloop te Gorredijk op 31-12-14
  • Belte Kerst Crossloop te Nieuw Heeten op 26-12-14
  • Kerstcross van Oranjewoud op 21-12-14
  • Leisure World Kerstloop te Dronten op 20-12-14
  • Boscrossmarathon te Diever op 13-12-14
  • Phanos CD indoor te Amsterdam op 07-12-14
  • Henk Bijker Bovenboerloop te Nijeveen op 06-12-14
  • Twee Bruggenloop te Zwolle op 30-11-14
  • Intersport Superstore Roden Cross te Roden op 29-11-14
  • St. Nicolaasloop te Zwolle op 23-11-14
  • Run-Forest-Run te Holtingerveld op 22-11-14
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 16-11-14
  • Marderhoekloop te oudemirdum op 08-11-14
  • Berenloop te Terschelling-West op 02-11-14
  • De Heide cross te Heerenveen op 01-11-14
  • 50e AVD cross te Dwingeloo op 25-10-14
  • 4e Dwingelderveld-loop te Dwingeloo op 25-10-14
  • Zwarte Dennen Cross te Staphorst op 18-10-14
  • Stadshagenrun te Zwolle op 18-10-14
  • 20km van Parijs op 12-10-14
  • Woutersbergjecross te Oranjewoud op 11-10-14
  • C1000 Kees Elzinga halve marathon te Meppel op 11-10-14
  • Werp 5-kamp te Huizen op 05-10-14
  • Bikkelloop te Zuidwolde op 05-10-14
  • Otterberg-Blinkerdloop te Wijster op 04-10-14
  • Jouster Merke Loop te Joure op 28-09-14
  • 3e Hoogeveen Classic op 21-09-14
  • Baanwedstrijd te Epe op 16-09-14
  • Albert Eisingloop te Dalen op 14-09-14
  • 4e Athletics Champs te Leeuwarden op 13-09-14
  • Fish Potato Run Urk - Emmeloord op 13-09-14
  • Meppel Cityrun te Meppel op 07-09-14
  • Nationale D-Spelen te Amsterdam op 07-09-14
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 06-09-14
  • Werpwedstrijd te Zwolle op 04-09-14
  • Nationale C-Spelen te Amsterdam op 31-08-14
  • Nrd. Ned. Kampioenschap Pupillen te Assen op 30-08-14
  • Sneek - Bolsward - Sneek op 30-08-14
  • Finale DSM IJsseldelta Baancircuit te Dronten op 30-08-14
  • Raven Trails te Vledderveen op 30-08-14
  • Wiekloop te De wijk op 28-08-14
  • Singelloop te Hollandscheveld op 23-08-14
  • 5e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 23-08-14
  • Werp 3-kamp te Goor op 22-08-14
  • 4e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 16-08-14
  • 3e avondinstuif te Heiloo op 15-08-14
  • 3e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 09-08-14
  • 5e Trackmeeting te Utrecht op 08-08-14
  • Stiptwerk Staphorst run op 06-08-14
  • 2e avondinstuif te Heiloo op 01-08-14
  • 10 van het Nannewiid te Oudehaske op 16-07-14
  • Halve Marathon te Bovensmilde op 12-07-14
  • 4e Trackmeeting te Utrecht op 11-07-14
  • Open Nrd. Ned. Kampioenschap Meerkamp te Stadskanaal op 05/06-07-14
  • Nederlands Kampioenschap Junioren A/B te Amsterdam op 04/06-07-14
  • Ronde van de Blesse op 04-07-14
  • 3e Senioren competitie 3e divisie te Almelo op 29-06-14
  • 3e Athletics Champs te Sneek op 28-06-14
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 25-06-14
  • 2e Masters competitie te Heiloo op 22-06-14
  • Mar-athon rond Sneek en meer op 21-06-14
  • 3e CD competitie te Emmen op 21-06-14
  • Stone City Run te Steenwijk op 20-06-14
  • 3e Trackmeeting te Utrecht op 20-06-14
  • DSM IJsseldelta baancircuit te Zwolle op 19-06-14
  • Nederlands Kampioenschap Masters te Utrecht op 14/15-06-14
  • Kolonieloop te Frederiksoord op 09-06-14
  • Martinibokaal te Groningen op 07-06-14
  • 4e Trimloop-4-daagse te Meppel op 03-06-14
  • Ruiner Dorpsloop te Ruinen op 01-06-14
  • Langste Straatloop te St Jacobiparochie op 31-05-14
  • Nederlands Kampioenschap Studenten te Amsterdam op 30-05-14
  • 2e Trackmeeting te Utrecht op 30-05-14
  • Nacht van Groningen op 29-05-14
  • 3e Trimloop-4-daagse te Meppel op 27-05-14
  • Drentheloopfestijn te Klazienaveen op 25-05-14
  • 2e Senioren competitie 3e divisie te Dronten op 25-05-14
  • 2e CD competitie te Assen op 24-05-14
  • Hindeloop te Hindeloopen op 24-05-14
  • Nannewiidloop te Haskerdijken op 21-05-14
  • Werpdriekamp te Sneek op 21-05-14
  • 2e Trimloop-4-daagse te Meppel op 20-05-14
  • Loop Leeuwarden op 18-05-14
  • Statentocht te Oenkerk op 17-05-14
  • Heerenveen Classic op 17-05-14
  • AA-landen loop te Zwolle op 16-05-14
  • 1e Trimloop-4-daagse te Meppel op 13-05-14
  • 1e Masters competitie te Steenwijk op 11-05-14
  • Vuurtorenloop op Vlieland op 11-05-14
  • 1e CD competitie te Drachten op 10-05-14
  • 1e Trackmeeting te Utrecht op 09-05-14
  • 1e Senioren competitie 3e divisie te Assen op 04-05-14
  • Ronde van Oranjewoud op 03-05-14
  • Marathon te Enschede op 27-04-14
  • Koningsloop te Emmeloord op 26-04-14
  • Beiler Koningsloop op 26-04-14
  • DSM IJsseldelta baancircuit te Harderwijk op 25-04-14
  • Wegloop te Barendrecht op 21-04-14
  • Baanwedstrijd te Oud-Beijerland op 17-04-14
  • 1e Athletics Champs te Drachten op 12-04-14
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 12-04-14
  • Werpwedstrijd te Groningen op 11-04-14
  • Baanloop 5000m te Zwolle op 10-04-14
  • Openingswedstrijd Pupillen te Assen op 06-04-14
  • NK Veldloop voor ambtenaten te Helmond op 02-04-14
  • Halve Marathon te Berlijn op 30-03-14
  • Drents Friese Wold Marathon te Diever op 29-03-14
  • De 32 van Kampen op 22-03-14
  • Viaductenloop te Zuidwolde op 22-03-14
  • 40e Indoor te Heerenveen op 15-03-14
  • 7e Euroma Kruidenloop te Wapenveld op 15-03-14
  • 44e Merenloop te Grou op 09-03-14
  • Rondje Goutum te Leeuwarden op 02-03-14
  • Faber Sport wintercross te De Knipe op 01-03-14
  • Dickninger crossloop te De Wijk op 01-03-14
  • Faber Sport wintercross te Rotstergaast op 01-02-14
  • Impala Indoor te Drachten op 01-02-14
  • Athletics Champs Indoor te Drachten op 01-02-14
  • 6e av PEC 1910 Indoor te Apeldoorn op 25-01-14
  • 9e Nimberg Hunebedloop te Havelte op 25-01-14
  • Nat. CD-junioren Indoorwedstrijd te Apeldoorn op 18-01-14
  • Faber Sport cross te St. Nicolaasga op 04-01-14

2013

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Wintercross seizoen 2013 - 2014 op 21-12-13
  • 2e Coopertest seizoen 2013 - 2014 15-12-13
  • 1e Wintercross seizoen 2013 - 2014 op 16-11-13
  • 1e Coopertest seizoen 2013 - 2014 03-11-13
  • Tiedkwietloop te Steenwijk op 27-10-13
  • Werp 3-kamp te Steenwijk op 13-10-13
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 28-09-13
  • De 100 van Start '78 te Steenwijk op 22-09-13
  • 4e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 06-09-13
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 30-08-13
  • 33e Kolkloop te Blokzijl op 03-08-13
  • Lopers Company loopavond te Steenwijk op 19-07-13
  • Wallenloop te Steenwijk op 10-07-13
  • Jan Driegen loop te Steenwijk op 29-06-13
  • Athletics Champs te Steenwijk op 15-06-13
  • Werp 3-kamp te Steenwijk op 31-05-13
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 17-05-13
  • Uurloop te Wolvega op 06-05-13
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 26-04-13
  • Tijdloop te Steenwijk op 17-04-13
  • Waterpark Beulaeke Haven trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 06-04-13
  • 6e Coopertest seizoen 2012 - 2013 24-03-13
  • 4e Bosloop seizoen 2012 - 2013 op 16-03-13
  • Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 02-03-13
  • 5e Coopertest seizoen 2012 - 2013 24-02-13
  • 3e Bosloop seizoen 2012 - 2013 op 16-02-13
  • 4e Coopertest seizoen 2012 - 2013 20-01-13
  • 3e Coopertest seizoen 2012 - 2013 06-01-13
  • Oudejaarscrossloop te Vorden op 28-12-13
  • Kerstcross van Oranjewoud op 22-12-13
  • IJsseldelta Crosscircuit te Kraggenburg op 14-12-13
  • Boscross Marathon te Diever op 14-12-13
  • Henk Bijker Bovenboerloop Nijeveen op 07-12-13
  • Faber Sport wintercross te Mildam op 07-12-13
  • Superprestige veldloop te Gieten op 23-11-13
  • Warandeloop te Tilbirg op 22 en 23-11-13
  • Challenge marathon te Malta op 22 t/m 24-11-13
  • 30e Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 17-11-13
  • Marderhoekloop te Oudemirdum op 09-11-13
  • Faber Sport trimlopen De Heide te Heerenveen op 09-11-13
  • 1e Bij Folkert Winterloop te Sneek op 03-11-13
  • Wim Petersloop te Zwolle op 27-10-13
  • Dwingelderveldloop te Dwingeloo op 26-10-13
  • 49e AVD cross te Dwingeloo op 26-10-13
  • Werpvijfkamp te Zutphen op 26-10-13
  • Teutolauf Duitsland op 19-10-13
  • Zwarte Dennen Cross te Staphorst op 19-10-13
  • NK De Lage Landen Marathon te Eindhoven op 13-10-13
  • C 1000 Kees Elzinga Halve Marathon te Meppel op 12-10-13
  • Faber Sport Cross te Oranjewoud op 12-10-13
  • Bikkelloop te Zuidwolde op 06-10-13
  • 12e Otterberg - Blinkerdloop te Wijster op 05-10-13
  • Jouster Merke Loop te Joure op 28-09-13
  • Rin de RŻnwei te Gorredijk op 26-09-13
  • Sluitingswedstrijd te Leeuwarden op 21-09-13
  • Coopertest, 1000m en 5000m te Epe op 17-09-13
  • Werpdriekamp te Hoogeveen op 15-09-13
  • Fish Potato run Urk - Emmeloord op 14-09-13
  • Athletics Champs te Sneek op 14-09-13
  • 4e Gooi & Eemlandinstuif te Amersfoort op 08-09-13
  • Nationale D-spelen te Amsterdam op 08-09-13
  • DSM IJsseldeltacircuit finale te Zwolle op 07-09-13
  • 4e vd Veen - Kromhoutloop te Appelscha op 07-09-13
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 07-09-13
  • Nazomerinstuif te Lisse op 01-09-13
  • Meerkampwedstrijd te Emmeloord op 31-08/01-09
  • Sneek - Bolsward - Sneek op 31-08-13
  • 18e Ketelhavenloop op 31-08-13
  • 6e U-Trackmeeting te Utrecht op 30-08-13
  • 23e Salverda Berkumloop te Zwolle op 27-08-13
  • 8e Brinkloop te Diever op 27-08-13
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 24/25-08-13
  • Singelloop te Hollandscheveld op 24-08-13
  • Aquaklimcross te Sibculo op 24-08-13
  • 7e Brinkloop te Diever op 20-08-13
  • 4e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 17-08-13
  • 3e avondinstuif te Heiloo op 16-08-13
  • 6e Brinkloop te Diever op 13-08-13
  • 5e U-Trackmeeting te Utrecht op 09-08-13
  • 5e Brinkloop te Diever op 06-08-13
  • 2e avondinstuif te Heiloo op 02-08-13
  • 4e Brinkloop te Diever op 30-07-13
  • 2e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 27-07-13
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 20-07-13
  • Wagenings loop- , spring- en smijtwerk te Wageningen op 19-07-13
  • De 10 van het Nannewiid te Oudehaske op 17-07-13
  • 3e Brinkloop te Diever op 16-07-13
  • Werpavond te Zwolle op 11-07-13
  • 2e Brinkloop te Diever op 09-07-13
  • Open Noord Nederlands kampioenschap Meerkamp te Stadskanaal op 06/07-07-13
  • Yda Games te Gronongen op 05-07-13
  • 4e U-Trackmeeting te Utrecht op 05-07-13
  • 1e Rond de Blesse loop op 05-07-13
  • 1e Brinkloop te Diever op 02-07-13
  • NK Junioren A/B te Eindhoven op 28/30-06-13
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 27-06-13
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 26-06-13
  • Potmargerun te Leeuwarden op 26-06-13
  • Midzomeravondrun te Beekbergen op 22-06-13
  • Pipegaeltsjerloop te Hoornsterzwaag op 22-06-13
  • 3e CD competitie te Assen op 22-06-13
  • Oranjeloop te Kwintsheul op 21-06-13
  • Slinger/Werpwedstrijd te Zwolle op 21-06-13
  • Leijenloop te Opeinde op 15-06-13
  • 3e U-Trackmeeting te Utrecht op 14-06-13
  • 2e Hoogeveen Classic + NNK CD junioren te Hoogeveen op 14-06-13
  • Zwolse halve marathon festival op 08-06-13
  • NK Masters te Epe op 08/09-06-13
  • TVM Telecomloop te Maasdijk op 08-06-13
  • Noordelijke Atletiek Bokaal te Groningen op 07-06-13
  • Overzicht Trimloop-4-daagse te Meppel op 04-06-13
  • Ruiner Dorpsloop te Ruinen op 02-06-13
  • Loop te Leeuwarden op 02-06-13
  • 1e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 01-06-13
  • Athletics Champs te Heerenveen op 01-06-13
  • Omloop ven Ter Heijde op 31-05-13
  • 3e DSM IJsseldelta Circuitwedstrijd te Harderwijk op 29-05-13
  • Marathon te Leiden op 26-05-13
  • Mariekenloop te Nijmegen op 26-05-13
  • 2e Masters competitie te Huizen op 26-05-13
  • Marsdijkrun te Assen op 25-05-13
  • Pier Lupkesloop te Tjerkgaast op 25-05-13
  • 2e CD competitie te Emmen op 25-05-13
  • 2e U-Trackmeeting te Utrecht op 24-05-13
  • Bulleloop te Lekkum op 22-05-13
  • Baanwedstrijd te Reeuwijk op 22-05-13
  • Werpinstuif te Sneek op 22-05-13
  • Stratenloop te Oenkerk op 18-05-13
  • Trackmeeting te Wageningen op 17-05-13
  • ODV Bosloop te Wijnjewoude op 15-05-13
  • Marathon Praag op 12-05-13
  • Heerenveen Classic op 11-05-13
  • NNK Pupillen te Hoogeveen op 11-05-13
  • Ronde van Oranjewoud op 04-05-13
  • 1e Trackmeeting te Utrecht op 03-05-13
  • Koninginneloop te Emmeloord op 30-04-13
  • Koninginneloop te Beilen op 30-04-13
  • Geert Brettschneider loop te Zwolle op 28-04-13
  • Baanwedstrijd te Hoogeveen op 26-04-13
  • Cascaderun te Hoogeveen op 21-04-13
  • Marathon Enschede op 21-04-13
  • 1e CD competitie te Drachten op 20-04-13
  • 10 km loop Rotterdam op 14-04-13
  • 1e Masters competitie te Hoorn op 14-04-13
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 13-04-13
  • Athletics Champs te Drachten op 13-04-13
  • Klaploperloop te Leeuwarden op 13-04-13
  • Openingswedstrijd voor Pupillen te Assen op 07-04-13
  • Condensloop te Leeuwarden op 06-04-13
  • Drents Friese wold Rabo Marathon te Diever op 30-03-13
  • NK Veldloop voor gemeenten te Groningen op 27-03-13
  • Bonifatiusloop te Dokkum op 16-03-13
  • Merenloop te Grou op 10-03-13
  • Bork Stuifzandcross te Stuifzand op 09-03-13
  • De Halve van Haren te Haren op 09-03-13
  • Indoor te Heerenveen op 09-03-13
  • Rondje Goutum te Leeuwarden op 03-03-13
  • Pupillen Indoorwedstrijd te Apeldoorn op 03-03-13
  • Faber Sport cross te De Knipe op 02-03-13
  • Veneboerloop te Drachten op 02-03-13
  • Oerpolderloop te It Heidenskip op 24-02-13
  • NK Indoor Junioren te Apeldoorn op 23/24-02-13
  • Siepelloop te Menaldum op 23-02-13
  • Knotwilgenloop te Woerden op 23-02-13
  • Acht van Langezwaag op 16-02-13
  • 4e Running Center Cross te Appelscha op 10-02-13
  • Kleine Wielenloop te Leeuwarden op 09-02-13
  • Midwintermarathon te Apeldoorn op 03-02-13
  • Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden op 02-02-13
  • Impala Indoor te Drachten op 02-02-13
  • 8e Nimberg Hunebedloop te Havelte op 26-01-13
  • Schalmloop te MariŽnheem op 20-01-13
  • Puur! Zwolsebos loop te Zwolle op 19-01-13
  • JSC crossloop te Broekland op 13-01-13
  • Egmond halve marathon op 13-01-13
  • 3e Running Center Cross te Bakkeveen op 13-01-13
  • Indoorwedstrijd te Stadskanaal op 12-01-13
  • Het Halve Maatje prestatieloop te Rotterdam op 06-01-13
  • Faber Sport cross te St. Nicolaasga op 05-01-13
  • DESZ nieuwjaarsloop te Zwartsluis op 05-01-13
  • Indoor Omnisport te Apeldoorn op 05-01-13

2012

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Bosloop seizoen 2012 - 2013 op 15-12-12
  • 2e Running Center Cross te Steenwijk op 09-12-12
  • 2e Coopertest seizoen 2012 - 2013 02-12-12
  • 1e Bosloop seizoen 2012 - 2013 op 17-11-12
  • 1e Coopertest seizoen 2012 - 2013 04-11-12
  • Tiedkwietloop te Steenwijk op 28-10-12
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 14-10-12
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 29-09-12
  • 4e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 14-09-12
  • Kolkloop te Blokzijl op 04-08-12
  • Wallenloop te Steenwijk op 18-07-12
  • Gert Ruinemans Loopavond te Steenwijk op 13-07-12
  • Jan Driegen loop te Steenwijk op 30-06-12
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 15-06-12
  • 2e Pupillen Medaillewedstrijd te Steenwijk op 09-06-12
  • Werp driekamp te Steenwijk op 01-06-12
  • 40e Lambertusloop te Oldemarkt op 19-05-12
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 16-05-12
  • Uurloop te Wolvega op 07-05-12
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 27-04-12
  • Tijdloop te Steenwijk op 11-04-12
  • Trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 07-04-12
  • 6e Coopertest seizoen 2011 - 2012 25-03-12
  • 4e Bosloop seizoen 2011 - 2012 op 10-03-12
  • Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 03-03-12
  • 5e Coopertest seizoen 2011 - 2012 26-02-12
  • 3e Bosloop seizoen 2011 - 2012 op 18-02-12
  • 4e Coopertest seizoen 2011 - 2012 22-01-12
  • 3e Coopertest seizoen 2011 - 2012 08-01-12
  • Sylvestercross te Soest op 31-12-12
  • Oliebollenloop te Gorredijk op 31-12-12
  • Oudejaarsloop te Marrum op 29-12-12
  • Oudejaarscrossloop te Vorden op 29-12-12
  • Solara Indoor te Dronten op 28-12-12
  • Henk tot Henk loop Luttelgeest-Marknesse op 27-12-12
  • Kerstcross van Oranjewoud op 23-12-12
  • Gaasterlan Run te Balk op 22-12-12
  • 9e Ameland Adventurerun op 15-12-12
  • Faber Sport Mildamcross op 01-12-12
  • Henk Bijker Bovenboer loop te Nijeveen op 01-12-12
  • 1e Running Center Cross te Leeuwarden 11-11-12
  • Vios cross te Hollandscheveld op 10-11-12
  • Marderhoekloop te Oudemirdum 10-11-12
  • Coopertest te Hoorn 09-11-12
  • Berenloop Terschelling 04-11-12
  • Najaarsloop Epe Puur! Sport te Epe op 03-11-12
  • Heideloop te Heerenveen op 03-11-12
  • Klokloop te Heerde op 27-10-12
  • AVD Cross te Dwingeloo op 27-10-12
  • Marathon Amsterdam op 21-10-12
  • AG 85 Zwarte cross te Staphorst op 20-10-12
  • Bergse plasloop te Rotterdam op 14-10-12
  • 20 km loop te Parijs op 14-10-12
  • C1000 Kees Elzinga Halve Marathon te Meppel op 13-10-12
  • 10 van Drachten op 07-10-12
  • Bikkelloop te Zuidwolde op 07-10-12
  • Otterberg-Blinkerdloop te Wijster op 06-10-12
  • Dorpencompetitie te Emmeloord op 06-10-12
  • Jouster Merkeloop te Joure op 29-09-12
  • Van Dam tot Dam loop te Amsterdam op 23-09-12
  • Sluitingswedstrijd te Leeuwarden op 22-09-12
  • Baanwedstrijd Cialfo te Epe op 18-09-12
  • Werp 3-kamp te Hoogeveen op 16-09-12
  • Gooi- en Eemlandinstuif te Lelystad op 15-09-12
  • Zwartewaterlandloop te Zwartsluis op 15-09-12
  • Fish Potato run Urk-Emmeloord op 08-09-12
  • NNK CD-junioren te Emmen op 08-09-12
  • Finale DSM IJsseldelta baancircuit te Zwolle op 08-09-12
  • Oranjeloop te Nieuwleusen op 07-09-12
  • Instuifwedstrijd te Heerhugowaard op 07-09-12
  • Nationale D-spelen te Amsterdam op 02-09-12
  • Instuifwedstrijd te Soest op 01-09-12
  • 3e vd Veen-Kromhout loop te Appelscha op 01-09-12
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 01-09-12
  • Alkeloop te Alteveer-Kerkenveld op 29-08-12
  • 9e Brinkloop te Diever op 28-08-12
  • Aquaklimcross te Sibculo op 25-08-12
  • 5e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 18-08-12
  • Omloop van Ens op 17-08-12
  • Stratenloop te De Blesse op 11-08-12
  • Track meeting te Utrecht op 10-08-12
  • 6e Brinkloop te Diever op 07-08-12
  • 3e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 04-08-12
  • 2e Avondinstuif te Heiloo op 03-08-12
  • 5e Brinkloop te Diever op 31-07-12
  • 2e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 28-07-12
  • 4e Zomerloop te Zuidlande op 24-07-12
  • 4e Brinkloop te Diever op 24-07-12
  • Wiezoloop te Wierden op 21-07-12
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 21-07-12
  • Trackmeeting Pallas '67 te Wageningen op 20-07-12
  • 2e Brinkloop te Diever op 10-07-12
  • Open NNK Meerkamp te Stadskanaal op 07/08-07-12
  • 3e Pupillen Medaillewedstrijd te Heerenveen op 07-07-12
  • Rundeloop te Zwartemeer op 07-07-12
  • Wiekloop te De Wijk op 05-07-12
  • 5e DSM IJsseldelta circuitwedstrijd te Harderwijk op 04-07-12
  • 1e Brinkloop te Diever op 03-07-12
  • Saskia's Memorial te Dronten op 30-06-12
  • 3e CD-juniorencompetitie te Heerenveen op 23-06-12
  • 8 van Drachten op 17-06-12
  • Leijenloop te Opeinde op 16-06-12
  • Slachtemarathon op 16-06-12
  • Boerenloop te Abbega op 09-06-12
  • Zwolse halve marathon festival te Zwolle op 09-06-12
  • Pipegaelloop te Jubbega op 09-06-12
  • 1e Hoogeveen Classic te Hoogeveen op 08-06-12
  • 1e Hoeve aan den Wegloop te Oude Willem op 02-06-12
  • NK Junioren te Breda op 01-06-12
  • Werpdriekamp te Sneek op 30-05-12
  • FBK Challenge te Hengelo op 27-05-12
  • 2e CD-juniorencompetitie te Assen op 26-05-12
  • Pier Lupkes loop te Tjerkgaast op 26-05-12
  • Track Meeting te Utrecht op 25-05-12
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 24-05-12
  • Baanwedstrijd te Gouda op 17-05-12
  • NNK Pupillen te Hoogeveen op 12-05-12
  • 12e Heerenveen Classic op 12-05-12
  • Ronde van Oranjewoud op 05-05-12
  • Track Meeting te Utrecht op 04-05-12
  • Koninginneloop te Beilen op 30-04-12
  • 2e DSM IJsseldelta circuitwedstrijd te Kampen op 25-04-12
  • Jubileumloop Worldrunners te Groningen op 21-04-12
  • 1e Pupillen medaillewedstrijd te Leeuwarden op 21-04-12
  • 1e CD-juniorencompetitie te Drachten op 21-04-12
  • Slach om 'e Mar te Bergum op 21-04-12
  • 8e Vrieling Hardenberg City Run op 20-04-12
  • Marathon te Rotterdam op 15-04-12
  • Cascaderun te Hoogeveen op 15-04-12
  • 1e Masterscompetitie te Wageningen op 15-04-12
  • 1e B-juniorencompetitie te Assen op 15-04-12
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 14-04-12
  • 15e THG drielandenloop te Losser op 01-04-12
  • Vattenfall halve marathon te Berlijn op 01-04-12
  • Drents Friese Woldmarathon te Diever op 31-03-12
  • Condensloop te Leeuwarden op 31-03-12
  • Baanwedstrijd te Hoogeveen op 30-03-12
  • Ronde van Littenseradiel te Sneek op 25-03-12
  • Baanwedstrijd te Epe op 20-03-12
  • Kroeg tot kroegloop te Ruinerwold op 17-03-12
  • Indoor Heerenveen op 17-03-12
  • Bonifatiusloop te Dokkum op 17-03-12
  • Merenloop te Grou op 11-03-12
  • NK Veldloop Gemeenten te Heemskerk op 07-03-12
  • Rondje Goutum op 04-03-12
  • Zwartewaterloop te Zwolle op 26-02-12
  • NK Indoor Senioren te Apeldoorn op 26-02-12
  • Oerpolderloop in it Heidenskip op 26-02-12
  • 24e acht van Langezwaag op 18-02-12
  • NK Indoor Junioren te Apeldoorn op 12-02-12
  • Running Center Cross te Appelscha op 12-02-12
  • 4e Zandstuve Bosloop te Vroomshoop op 11-02-12
  • Acht van Apeldoorn op 05-02-12
  • 6e Indoor av Impala te Drachten op 04-02-12
  • 7e Nimberg Hunebedloop te Havelte op 28-01-12
  • Holterbergcross te Holten op 28-01-12
  • NK Indoor D-junioren te Apeldoorn op 21-01-12
  • Puur! Zwolsebosloop te Heerde op 21-01-12
  • Running Center Cross te Bakkeveen op 15-01-12
  • Lageveldcross te Wierden op 14-01-12
  • 3e Zandstuve Bosloop te Vroomshoop op 14-01-12
  • Midwintercrossloop te Heeten op 08-01-12
  • av PEC 1910 Indoor te Apeldoorn op 07-01-12
  • VB-Indoor Hellas te Utrecht op 07-01-12

2011

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Bosloop seizoen 2011 - 2012 op 17-12-11
  • 2e RCCC te Steenwijk op 11-12-11
  • 2e Coopertest seizoen 2011 - 2012 27-11-11
  • 1e Bosloop seizoen 2011 - 2012 op 19-11-11
  • 1e Coopertest seizoen 2011 - 2012 06-11-11
  • Tiedkwietloop te Steenwijk op 30-10-11
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 09-10-11
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 01-10-11
  • 4e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 09-09-11
  • 31e Kolkloop te Blokzijl op 06-08-11
  • Wallenloop te Steenwijk op 20-07-11
  • Gert Ruinemans loopavond te Steenwijk op 15-07-11
  • Jan Driegen halve marathon te Steenwijk op 25-06--11
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 17-06-11
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 10-06-11
  • 39e Lambertusloop te Oldemarkt op 04-06--11
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 20-05-11
  • 2e Masters competitie te Steenwijk op 15-05-11
  • Uurloop te Wolvega op 02-05-11
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 29-04-11
  • Tijdloop te Steenwijk op 13-04-11
  • Trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 02-04-11
  • 5e Coopertest seizoen 2010 - 2011 27-03-11
  • Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 05-03-11
  • 4e Bosloop seizoen 2010 - 2011 op 26-02-11
  • Extra Coopertest 13-02-11
  • 4e Coopertest seizoen 2010 - 2011 30-01-11
  • 3e Bosloop seizoen 2010 - 2011 op 22-01-11
  • 3e Coopertest seizoen 2010 - 2011 02-01-11
  • Sylvestercross te Soest op 31-12-11
  • 3e Solana Indoor te Dronten op 28-12-11
  • Kerstcross Opmeer te Spanbroek op 26-12-11
  • Kerstcrossloop te Nieuw Heeten op 26-12-11
  • Gaasterland run te Balk op 24-12-11
  • 11e Kerstcross te Oranjewoud op 18-12-11
  • Ameland Adventurerun op 17-12-11
  • Klaverblad Indoorgala te Alkmaar op 10-12-11
  • Duincross te Den Helder op 04-12-11
  • Faber Sport Mildam Cross op 03-12-11
  • Nijverdalse Bergcross te Nijverdal op 03-12-11
  • Henk Bijker Bovenboerloop Nijeveen op 03-12-11
  • 10e Slachterin te Wommels op 26-11-11
  • Intersport superstore Roden cross te Norg op 26-11-11
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 20-11-11
  • Polybouw aluminium Crossloop te Rijssen op 19-11-11
  • Running Center Cross te Leeuwarden op 13-11-11
  • VIOS cross te Hollandscheveld op 12-11-11
  • Indoor te Stadskanaal op 12-11-11
  • Marderhoekloop te Oudemirdum op 12-11-11
  • Plantsoenloop te Groningen op 05-11-11
  • Puur! najaarsloop te Epe op 05-11-11
  • Van Oers marathon Brabant te Etten-Leur op 30-10-11
  • Marathon Ierland op 30-10-11
  • Indoor te Enschede op 30-10-11
  • Klokloop te Heerde op 29-10-11
  • AVD cross te Dwingeloo op 29-10-11
  • Diepe Hel Holterbergloop te Holten op 29-10-11
  • Stadshagen run te Zwolle op 22-10-11
  • Strontraceloop te Workum op 22-10-11
  • Marathon Amsterdam op 16-10-11
  • T.I.B. Ravijnloop te Nijverdal op 15-10-11
  • AG 85 Zwarte Cross te Staphorst op 15-10-11
  • 33e Fytrisloop te Zwaagwesteinde op 15-10-11
  • 4 mijl van Groningen op 09-10-11
  • Woutersbergjecross te Oranjewoud op 08-10-11
  • C1000 Kees Elzinga halve marathon te Meppel op 08-10-11
  • Halve marathon te Keulen op 02-10-11
  • 10e Otterberg-Blinkerdloop te Wijster op 01-10-11
  • Achmea Crossloop festival te Ommen op 25-09-11
  • Sluitingswedstrijd te Leeuwarden op 24-09-11
  • NK Estafettes te Amstelveen op 24-09-11
  • Jouster Merkeloop te Joure op 24-09-11
  • De 10 van Boksum op 21-09-11
  • 1000m van Cialfo te Epe op 20-09-11
  • Van Dam tot Damloop op 18-09-11
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 15-09-11
  • Fish Potato run Urk-Emmeloord op 10-09-11
  • Nationale D-spelen te Amsterdam op 04-09-11
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 03-09-11
  • 2e vd Veen-Kromhout loop te Appelscha op 03-09-11
  • Zwartewaterlandloop te Zwartsluis op 03-09-11
  • Finale DSM IJsseldelta Baancircuit te Kampen op 03-09-11
  • C-Interland Ned. - Westfalen te Hengelo op 03-09-11
  • 41e Alkeloop te Kerkenveld op 31-08-11
  • 9e Brinkloop te Diever op 30-08-11
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 27/28-08-11
  • Sneek - Bolsward - Sneek op 27-08-11
  • 2e Instuifwedstrijd te Apeldoorn op 26-08-11
  • 8e Brinkloop te Diever op 23-08-11
  • 2e Hoeve a/d Wegloop te Oude Willem op 20-08-11
  • 3e Avondinstuif te Heiloo op 19-08-11
  • 1e Hoeve a/d Wegloop te Oude Willem op 13-08-11
  • Stratenloop te De Blesse op 13-08-11
  • 6e Brinkloop te Diever op 09-08-11
  • 5e Brinkloop te Diever op 02-08-11
  • 4e Brinkloop te Diever op 26-07-11
  • 1e Avondinstuif te Heiloo op 22-07-11
  • 2e Track Meeting te Wageningen op 22-07-11
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 16-07-11
  • Nrd.Ned. Kampioenschap Pupillen te Hoogeveen op 16-07-11
  • 2e Brinkloop te Diever op 12-07-11
  • Eef Kamerbeek Games te Eindhoven op 10-07-11
  • NK Junioren te Alphen a/d Rijn op 8/10-07-11
  • Nrd.Ned. Kampioenschap Meerkamp te Stadskanaal op 09/10-07-11
  • 1e Brinkloop te Diever op 05-07-11
  • Nrd.Ned. Kampioenschap Jun/Sen te Leeuwarden op 02-07-11
  • 5e DSM Baancircuit IJsseldelta te Harderwijk op 10-06-11
  • Seniorencompetitie 1e divisie te Zwolle op 26-06-11
  • Gewestelijke finale CD competitie te Emmeloord op 25-06-11
  • 3e Pupillen Medaillewedstrijd Friesland te Heerenveen op 25-06-11
  • Martinibokaal te Groningen op 24-06-11
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 22-06-11
  • NK Masters te Den Haag op 18/19-06-11
  • Halve Marathon Festijn te Zwolle op 18-06-11
  • Tartletos Loopgala te Wageningen op 15-06-11
  • Hardloop4daagse te Apeldoorn op 10/13-06-11
  • 4e DSM Baancircuit IJsseldelta te Zwolle op 10-06-11
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 09-06--11
  • Stratenloop te Hindeloopen op 03-06--11
  • 3e BCNN wedstrijd te Hoogeveen op 03-06-11
  • Ned. Studentenkampioenschap te Groningen op 2/3-06-11
  • Instuifwedstrijd te Gouda op 02-06--11
  • 4e Trimloop 4 daagse te Meppel op 31-05-11
  • Heerenveen Classic op 28-05-11
  • 31e ODV loop te Wijnjewoude op 25-05--11
  • Werpdriekamp te Sneek op 25-05-11
  • 3e DSM Baancircuit IJsseldelta te Heerde op 25-05-11
  • 3e Trimloop 4 daagse te Meppel op 24-05-11
  • 2e B-junioren competitie te Ede op 22-05-11
  • Statenloop te Oentsjerk op 21-05-11
  • Bouwbedr. Beverwijkloop te Balkbrug op 21-05-11
  • Martini Werpbokaal te Groningen op 20-05-11
  • Open Militair Kampioenschap te Uden op 18-05-11
  • 2e Trimloop 4 daagse te Meppel op 17-05-11
  • Stienserloop te Stiens op 14-05-11
  • Open Nrd. Kamp. Zomerbiatlon te Hoogeveen op 14-05-11
  • 2e CD-competitie te Assen op 14-05-11
  • 2e Pupillen Medaillewedstrijd Friesland te Sneek op 14-05-11
  • 1e Trimloop 4 daagse te Meppel op 10-05-11
  • Ronde van Oranjewoud op 08-05-11
  • Koninginneloop te Beilen op 30-04-11
  • TT-Run te Assen op 24-04-11
  • 2e DSM Baancircuit IJsseldelta te Epe op 20-04-11
  • 1e Masters competitie te Hoorn op 17-04-11
  • 1e B-junioren competitie te Emmen op 17-04-11
  • Cascaderun te Hoogeveen op 17-04-11
  • 1e CD-competitie te Drachten op 16-04-11
  • 1e Pupillen Medaillewedstrijd Friesland te Leeuwarden op 16-04-11
  • Marathon Rotterdam op 10-04-11
  • Volvo Furness Car Halve Marathon te Arrien op 09-04-11
  • Bloemketerploop te Franeker op 09-04-11
  • 1e DSM Baancircuit IJsseldelta te Dronten op 09-04-11
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 09-04-11
  • Openingswedstrijd te Assen op 03-04-11
  • Condensloop te Leeuwarden op 02-04-11
  • Ronde van Littenseradiel te Sneek op 27-03-11
  • NK Veldloop voor Gemeenten te Lelystad op 23-03-11
  • Indoor Heerenveen op 19-03-11
  • Bonifatiusloop te Dokkum op 19-03-11
  • Reeuwijkse Plassenloop te Reeuwijk op 19-03-11
  • Bork Stuifzandcross te Stuifzand op 12-03-11
  • ABN AMRO CPC Loop te Den Haag op 13-03-11
  • Merenloop te Grou op 13-03-11
  • Oerpolderloop te It Heidenskip op 06-03-11
  • Veneboerloop te Drachten op 05-03-11
  • Bunkercross te Olst op 27-02-11
  • Zwartewaterloop te Zwolle op 27-02-11
  • Eenhoornloop te Menaldum op 26-02-11
  • NK Cross te Hellendoorn op 19/20-02-11
  • Acht van Langezwaag op 19-02-11
  • 4e RCCC te Appelscha op 13-02-11
  • NK Indoor Sen. + 1k Runaway op 13-02-11
  • Kleine Wielenloop te Leeuwarden op 12-02-11
  • Midwintermarathon te Apeldoorn op 06-02-11
  • NK Indoor Jun. A/B op 05-02-11
  • Leeuwarden - Marssum v.v. op 05-02-11
  • Indoor Drachten op 05-02-11
  • Indoor Apeldoorn op 29-01-11
  • 42e Mastboscross te Breda op 22-01-11
  • Nimberg Hunebedloop te Havelte op 29-01-11
  • Winterindoor te Utrecht op 29-01-11
  • 27e halve marathon te Tzum op 21-01-11
  • Indoor Emmeloord op 15-01-11
  • DESZ Nieuwjaarsloop te Zwartsluis op 08-01-11
  • Open Makkumer Wintertrimloop te Makkum op 02-01-11
  • Puur!Zwolse Bosloop te Heerde op 15-01-11
  • 3e RCCC te Bakkeveen op 09-01-11
  • 3e Winterloop te Sneek op 02-01-11
  • Midwintercross te Heeten op 02-01-11

2010

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Bosloop seizoen 2010 - 2011 18-12-10
  • RCCC te Steenwijk op 12-12-10
  • 2e Coopertest seizoen 2010 - 2011 28-11-10
  • 1e Bosloop seizoen 2010 - 2011 20-11-10
  • 1e Coopertest seizoen 2010 - 2011 07-11-10
  • Tiedkwietloop te Steenwijk op 31-10-10
  • Werpdag te Steenwijk op 10-10-10
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 02-10-10
  • 4e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 10-09-10
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 27-08-10
  • Wallenloop te Steenwijk op 18-08-10
  • 30e kolkloop te Blokzijl op 07-08-10
  • Gert Ruinemans Loopavond te Steenwijk op 16-07-10
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 09-07-10
  • Jan Driegen halve marathon te Steenwijk op 26-06-10
  • Werp driekamp te Steenwijk op 04-06-10
  • 38e Lambertusloop te Oldemarkt op 15-05-10
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 07-05-10
  • Uurloop te Steenwijk op 03-05-10
  • 1e Masters competitie te Steenwijk op 18-04-10
  • Tijdloop te Steenwijk op 14-04-10
  • Vloerenplaza trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 03-04-10
  • 5e Coopertest + overzicht seizoen 2009 - 2010
  • 25e Visscher Sport Indoor Gala te Tuk op 06-03-10
  • 4e Bosloop seizoen 2009 - 2010 20-02-10
  • 4e Coopertest seizoen 2009 - 2010 07-02-10
  • 3e Bosloop seizoen 2009 - 2010 23-01-10
  • 3e Coopertest seizoen 2009 - 2010 03-01-10
  • Sylvesterloop te Poppenwier op 31-12-10
  • Nat. Sylvestercross te Soest op 31-12-10
  • 2e SAID Indoor te Dronten op 29-12-10
  • Henk tot Henkloop te Emmeloord op 27-12-10
  • Kerstcross Opmeer te Spanbroek op 26-12-10
  • Kerstloop Froubuurt te Blija op 26-12-10
  • Oudejaarsloop te Marrum op 18-12-10
  • Nijverdalsbergcross te Nijverdal op 04-12-10
  • Henk Bijker Bovenboerloop te Nijveen op 04-12-10
  • Warandeloop te Tilburg op 27/28-11-10
  • 2 Bruggenloop te Zwolle op 22-11-10
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 21-11-10
  • Van der Most Indoorgala te Heerde op 20-11-10
  • RCCC te Leeuwarden op 14-11-10
  • Gelders Overijssels Crosskampioenschap te Harderwijk op 13-11-10
  • Indoorwedstrijd te Stadskanaal op 13-11-10
  • Marderhoekloop te Oudemirdum op 13-11-10
  • Berenloop op Terschelling op 07-11-10
  • Marathon te New York op 07-11-10
  • Floracross te Boskoop op 06-11-10
  • Heideloop te Heerenveen op 06-11-10
  • Plantsoenloop te Groningen op 06-11-10
  • Indoorwedstrijd te Enschede op 31-10-10
  • Indoorwedstrijd te Bergen op Zoom op 30-10-10
  • Werp 5-kamp voor Masters te Zutphen op 30-10-10
  • Klokloop te Heerde op 30-10-10
  • AVD cross te Dwingeloo op 30-10-10
  • Strontraceloop te Workum op 23-10-10
  • Marathon Amsterdam op 17-10-10
  • Monnikenloop te Schiermonnikoog op 16-10-10
  • Teutowaldlauf te Lengerich (DLD) op 16-10-10
  • Stadshagenrun te Zwolle op 16-10-10
  • 5e AG 85 Zwarte Cross te Staphorst op 16-10-10
  • RWE Marathon te Essen DLD op 10-10-10
  • 4 mijl van Groningen op 10-10-10
  • Reest Halve Marathon te Meppel op 09-10-10
  • Otterberg-Blinkerdloop te Wijster op 02-10-10
  • Martathon te Boedapest op 26-09-10
  • Joustermerkeloop te Joure op 25-09-10
  • Roekeloop te Weidum op 19-09-10
  • Klenckeloop te Oosterhesselen op 18-09-10
  • Nrd. Ned. Kampioenschap Jun.- Sen.- Masters te Leeuwarden op 18-09-10
  • Electrabel Burgum Run op 12-09-10
  • 7e Highjump meeting te Zoetermeer op 12-09-10
  • Fishpotatorun te Emmeloord op 11-09-10
  • NK 10 km te Tilburg op 05-09-10
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 04-09-10
  • 1e vd Veen-Kromhoutloop te Appelscha op 04-09-10
  • Nrd. Ned. Kampioenschap Pupillen te Leeuwarden op 04-09-10
  • Bikkelloop te Zuidwolde op 01-09-10
  • 9e Brinkloop te Diever op 31-08-10
  • Aquaklimcross te Sibculo op 28-08-10
  • Baanwedstrijd te Papendrecht op 28-08-10
  • Instuifwedstrijd te Apeldoorn op 27-08-10
  • 14e Wiekloop te De Wijk op 26-08-10
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 21/22-08-10
  • Finale Deltion IJsseldelta Baancircuit te Harderwijk op 21-08-10
  • Atverni Outdoor Meeting te Nieuwegein op 15-08-10
  • 10e Stratenloop de Blesse op 14-08-10
  • 5e Hoeve aan den Weg Bosloop te Oude Willem op 14-08-10
  • 6e Brinkloop te Diever op 10-08-10
  • 5e Brinkloop te Diever op 03-08-10
  • Bosloop te Schoorl op 29-07-10
  • Strandloop te Egmond op 27-07-10
  • JSC Kermisloop te Broekland op 25-07-10
  • 4e Hoeve aan den Weg Bosloop te Oude Willem op 24-07-10
  • 3e Brinkloop te Diever op 20-07-10
  • Finale 1k Runaway kidsrun te Amsterdam op 18-07-10
  • NK Senioren te Amsterdam op 18-07-10
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 17-07-10
  • 2e Brinkloop te Diever op 13-07-10
  • 3e Hoeve aan den Weg Bosloop te Oude Willem op 10-07-10
  • 1e Brinkloop te Diever op 06-07-10
  • 13e Olde Wierdenloop te Opeinde op 03-07-10
  • Open Hoogeveense Pupillen Comp. op 03-07-10
  • Open NNK Meerkamp te Stadskanaal op 3/4-07-10
  • Keienmeeting te Uden op 03-07-10
  • Rond de Linde loop te Wolvega op 30-06-10
  • 5e Deltion IJsseldelta Baancircuit te Kampen op 30-06-10
  • 3e Pupillen Medaillewedstrijd te Heerenveen op 26-06-10
  • NK Junioren A/B te Zwolle op 25/27-06-10
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 23-06-10
  • 2e Masters competitie te Enschede op 20-06-10
  • 2e A-junioren competitie te Emmeloord op 20-06-10
  • European Team Champ. te Budapest op 20-06-10
  • Gebiedsafinale CD-competitie te Assen op 19-06-10
  • Martinibokaal te Groningen op 18-06-10
  • Stoomtramloop te Hoorn op 13-06-10
  • 2e Hoeve aan den Weg Bosloop te Oude Willem op 12-06-10
  • Halve Marathon Festijn te Zwolle op 12-06-10
  • B-junioren competitie te Wageningen op 12-06-10
  • Boerenloop te Abbegae op 12-06-10
  • Gouden Spike te Lisse op 12-06-10
  • 3e BCNN te Hoogeveen op 11-06-10
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 10-06-10
  • 3e Sen. comp. 2e div. te Hoorn op 06-06-10
  • Ruiner Dorpsloop te Ruinen op 06-06-10
  • Ronde van Sint-Jabik te St. Jacobiparochie op 05-06-10
  • Open Hoogeveense Pupillen Comp. op 05-06-10
  • 4e Deltion IJsseldelta Baancircuit te Heerde op 02-06-10
  • 4e Trimloop 4-daagse te Meppel op 01-06-10
  • Stienserloop te Stiens op 29-05-10
  • 2e Pupillen medaillewedstrijd te Sneek op 29-05-10
  • 2e CD-competitie te Assen op 29-05-10
  • Instuifwedstrijd te Apeldoorn op 28-05-10
  • Martini Werpbokaal te Groningen op 28-05-10
  • 3e Trimloop 4-daagse te Meppel op 25-05-10
  • 2e BCNN Heerenveen Classic op 22-05-10
  • Flynth Recordwedstrijden te Hoorn op 22-05-10
  • Hardloop 4 daagse te Apeldoorn op 21/24-05-10
  • Baanwedstrijd te Oud-Beijerland op 20-05-10
  • 2e Trimloop 4-daagse te Meppel op 18-05-10
  • 1e B-junioren competitie te Gendringen op 16-05-10
  • Marikenloop te Nijmegen op 16-05-10
  • Marathon Luxemburg op 15-05-10
  • Ter Speckebokaal te Lisse op 15-05-10
  • Nationale Lenteloop te Papendrecht op 15-05-10
  • 3e Deltion IJsseldelta Baancircuit te Kampen op 14-05-10
  • Baanwedstrijd te Gouda op 13-05-10
  • 1e Trimloop 4-daagse te Meppel op 11-05-10
  • Ronde van Oranjewoud op 09-05-10
  • Open Nrd. Kamp. Zomerbiathlon te Hoogeveen op 08-05-10
  • Baanwedstrijd te Chula Vista (USA) op 06-05-10
  • Open Hoogeveense Pupillen Competitie op 01-05-10
  • Crossloop te Zuidwolde op 01-05-10
  • Oranje Parkloop te Meppel op 30-04-10
  • Koninginneloop te Emmeloord op 30-04-10
  • Koninginneloop te Beilen op 30-04-10
  • 2e Deltion IJsseldelta Baancircuit te Epe op 28-04-10
  • 1e Pupillen medaillewedstrijd te Leeuwarden op 24-04-10
  • 1e CD-competitie te Drachten op 24-04-10
  • Volkshuisvestersloop te Harderwijk op 23-04-10
  • 9e Kolummer Katloop te Kollum op 23-04-10
  • Lentemarathon te Anloo op 21-04-10
  • 1e A-junioren competitie te Almelo op 18-04-10
  • Cascaderun te Hoogeveen op 18-04-10
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 17-04-10
  • 1e Deltion IJsseldelta Baancircuit te Dronten op 14-04-10
  • Trainingspakkenwedstrijd te Hoorn op 11-04-10
  • Marathon te Rotterdam op 11-04-10
  • Condensloop te Leeuwarden op 10-04-10
  • Marathon te Utrecht op 05-04-10
  • TT-run te Assen op 04-04-10
  • 1e Hoeve aan den Weg bosloop te Oude Willem op 03-04-10
  • Ekiden te Zwolle op 28-03-10
  • Ronde van Wymbritseradiel te Sneek op 28-03-10
  • Drents Friese Woldmarathon te Diever op 27-03-10
  • Wedstrijd te Hoogeveen op 26-03-10
  • Zandstuveloop te Den Ham op 20-03-10
  • 9e Bonifatiusloop te Dokkum op 20-03-10
  • Euroma kruidenloop te Wapenveld op 20-03-10
  • Indoorwedstrijd te Heerenveen op 20-03-10
  • 40e Merenloop te Grou op 14-03-10
  • 32 van Kampen op 13-03-10
  • Rondje Goutum op 07-03-10
  • Indoorwedstrijd te Epe op 07-03-10
  • Indoorwedstrijd te Enschede op 07-03-10
  • Spar NK Cross te Hellendoorn op 06/07-03-10
  • Veneboerloop te Drachten op 06-03-10
  • NK Indoor Junioren te Apeldoorn op 27-02-10
  • Grachten Hartloop Festijn te Meppel op 27-02-10
  • Bovenbergcross te Goor op 27-02-10
  • Stuifzandcross te Stuifzand op 27-02-10
  • Eenhoorloop te Menaldum op 27-02-10
  • Acht van Langezwaag op 20-02-10
  • NK Indoor Masters te Apeldoorn op 14-02-10
  • RCCC te Appelscha op 14-02-10
  • Kleine Wielenloop te Leeuwarden op 13-02-10
  • Leeuwarden - Marssum - Leeuwarden op 07-02-10
  • Ten Broeke Crossloop te Lemelerveld op 07-02-10
  • Finale Runaway indoor circuit te Apeldoorn op 06-02-10
  • Indoorwedstrijd te Drachten op 06-02-10
  • Holterbergcross te Holten op 30-01-10
  • Pallas Indoorwedstrijd te Wageningen op 30-01-10
  • Schalmloop te MariŽnheem op 24-01-10
  • Halve marathon van Tzum op 23-01-10
  • Indoorwedstrijd te Groningen op 16/17-01-10
  • Nieuwjaarsloop te De Wilp op 02-01-10
  • Indoorwedstrijd te Utrecht op 02-01-10

2009

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Bosloop seizoen 2009 - 2010 19-12-09
  • 2e RCCC te Steenwijk op 13-12-09
  • 2e Coopertest seizoen 2009 - 2010 22-11-09
  • 1e Bosloop seizoen 2009 - 2010 07-11-09
  • 1e Coopertest seizoen 2009 - 2010 01-11-09
  • Tijd van je leven loop te Steenwijk op 25-10-09
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 11-10-09
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 03-10-09
  • 4e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 11-09-09
  • Wallenloop te Steenwijk op 12-08-09
  • Kolkloop te Blokzijl op 01-08-09
  • Gert Ruinemans loopavond te Steenwijk op 17-07-09
  • 3e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 03-07-09
  • Jan Driegen halve marathon te Steenwijk op 27-06-09
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 05-06-09
  • 2e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 29-05-09
  • Lambertusloop te Oldemarkt op 23-05-09
  • 2e Cd-competitie poule 526 te Steenwijk op 16-05-09
  • Uurloop te Wolvega op 06-05-09
  • 1e Medaillewedstrijd te Steenwijk op 24-04-09
  • Tijdloop te Steenwijk op 15-04-09
  • Vloerenplaza Trainingspakkenwedstrijd te Steenwijk op 04-04-09
  • 5e Coopertest + overzicht seizoen 2008 - 2009 22-03-09
  • Visscher Sport Indoor Gala Tuk op 07-03-09
  • 4e Bosloop seizoen 2008 - 2009 21-02-09
  • 4e Coopertest seizoen 2008 - 2009 08-02-09
  • 3e Bosloop seizoen 2008 - 2009 24-01-09
  • 3e Coopertest seizoen 2008 - 2009 04-01-09
  • Midwinterloop te Den Ham op 31-12-09
  • Sylvestercross te Soest op 31-12-09
  • Solana Indoor te Dronten op 30-12-09
  • 16e Vjennecross te Vriezenveen op 28-12-09
  • Henk tot Henk loop te Marknesse op 27-12-09
  • Oudejaars Crossloop te Vorden op 27-12-09
  • Kerstcross Opmeer te Spanbroek op 26-12-09
  • Kerstcrossloop te Nieuw Heeten op 26-12-09
  • Runnersworld indoorgala te Alkmaar op 12-12-09
  • Kerstboom meerkamp Indoor te Utrecht op 12-12-09
  • Henk Bijker Bovenboerloop te Nijeveen op 05-12-09
  • Jansman Bouwgroep N'dalsebergcross te Hellendoorn op 05-12-09
  • Bastiaannetcross te Norg op 28-11-09
  • Twee Bruggenloop te Zwolle op 22-11-09
  • Warandeloop te Tilburg op 21/22-11-09
  • Kon. vd Most Indoor te Heerde op 21-11-09
  • 1e RCCC te Leeuwarden op 15-11-09
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 15-11-09
  • Vios Cross te Hollandscheveld op 14-11-09
  • Marderhoekloop te Oudemirdum op 14-11-09
  • Indoor Stadskanaal op 14-11-09
  • Terschelling Marathon te West-Terschelling op 08-11-09
  • Bos en Duincross te Texel op 01-11-09
  • Marathon te New York op 01-11-09
  • 27e Dalli-de Klokloop te Heerde op 31-10-09
  • Werpvijfkamp te Zutphen op 31-10-09
  • AVD cross te Dwingeloo op 31-10-09
  • Marathon Brabant te Etten-Leur op 25-10-09
  • 19e Strontraceloop te Workum op 24-10-09
  • Marathon te Amsterdam op 18-10-09
  • 4e AG'85 Zwarte Cross te Staphorst op 17-10-09
  • Wedstrijd te Lengerich (Duitsland) op 17-10-09
  • De 4 mijl van Groningen op 11-10-09
  • 1e Zandstuve Bosloop te Den Ham op 10-10-09
  • 22e McDonald's Reest halve marathon te Meppel op 10-10-09
  • De 20 van Drachten op 04-10-09
  • FlevOniceRUN te Biddinghuizen op 04-10-09
  • Marathon te Keulen op 04-10-09
  • 8e Otterberg-Blinkertloop te Wijster op 03-10-09
  • Sluitingswedstrijd te Leeuwarden op 26-09-09
  • Jouster Merke loop te Joure op 26-09-09
  • 7e Newline halve marathon te Hattem op 19-09-09
  • Deltion tweekampspecial te Harderwijk op 19-09-09
  • NNK te Heerenveen op 19-09-09
  • Baanwedstrijd te Spijkenisse op 17-09-09
  • Albert Eisingloop te Dalen op 13-09-09
  • Hoogspring Gala te Zoetermeer op 13-09-09
  • Baanwedstrijd te Sneek op 12-09-09
  • Fish Potatorun te Emmeloord op 12-09-09
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 10-09-09
  • Senioren Games te Zierikzee op 7 tot 12-09-09
  • Asics NK 10 km op de weg voor A/junioren te Tilburg op 06-09-09
  • Nationale D/spelen te Amsterdam op 06-09-09
  • Kring Apotheekrun te Appelscha op 05-09-09
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 05-09-09
  • NNK Pupillen te Emmen op 05-09-09
  • Bikkelloop te Zuidwolde op 02-09-09
  • Midzomertrimloop te Schalkhaar op 30-08-09
  • NNK Meerkamp te Stadskanaal op 29/30-08-09
  • Finale Deltion IJsseldelta Baancircuit te Zwolle op 29-08-09
  • Sneek Bolsward Sneek op 29-08-09
  • Baanwedstrijd te Gouda op 28-08-09
  • Wiekloop te De Wijk op 27-08-09
  • Salverda Berkum loop te Berkum op 26-08-09
  • Baanwedstrijd te Leiden op 26-08-09
  • Brinkloop te Diever op 25-08-09
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 22-08-09
  • Zwartewaterlandloop te Zwartsluis op 22-08-09
  • Halve Marathon te Bovensmilde op 22-08-09
  • Singelloop te Hollandscheveld op 22-08-09
  • Brinkloop te Diever op 18-08-09
  • Dorpsloop te Marknesse op 13-08-09
  • Alkeloop te Alteveer op 12-08-09
  • Swelver stratenloop te De Blesse op 08-08-09
  • NK Senioren te Amsterdam op 31/07-01/08-09
  • Brinkloop te Diever op 28-07-09
  • 2e Hoeve aan den Weg Bosloop te Oude Willem op 25-07-09
  • Werpavond te Zwolle op 23-07-09
  • Brinkloop te Diever op 21-07-09
  • Brinkloop te Diever op 14-07-09
  • Brinkloop te Diever op 07-07-09
  • Kermisloop te Broekland op 19-07-09
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 18-07-09
  • EK Neo-senioren te Kaunas, Litouwen op 17/18-07-09
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Dronten op 02-07-09
  • Keienmeeting te Uden op 27-06-09
  • NK Junioren A/B te Emmeloord op 27-06-09
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 25-06-09
  • 8 van Drachten op 21-06-09
  • TNO Ambachtsheerlijkheidsloop te Numansdorp op 20-06-09
  • Leijenloop te Opende op 20-06-09
  • Gebiedsfinale CD-competitie te Heerenveen op 20-06-09
  • Martinibokaal te Groningen op 19-06-09
  • Werpavond te Zwolle op 18-06-09
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 17-06-09
  • Asser stadsloop op 14-06-09
  • Zwolse loopspektakel op 13-06-09
  • 3e Pupillen Medaillewedstrijd te Drachten op 13-06-09
  • Gouden Spike te Lisse op 13-06-09
  • 3e BCNN + NNK Steeple te Hoogeveen op 12-06-09
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Dronten op 10-06-09
  • Marathon te Leeuwarden op 07-06-09
  • Halve Marathon te Leiden op 07-06-09
  • 2e B-junioren competitie te Zurphen op 07-06-09
  • Baanwedstrijd te Den Haag op 04-06-09
  • 4e Trimloop 4-daagse te Meppel op 02-06-09
  • Stienserloop te Stiens op 30-05-09
  • Univť Drenthe Marathon te Klazienaveen op 30-05-09
  • Hardloop 4-daagse te Apeldoorn op 29-05 t/m 01-06-09
  • Martini Werpbokaal te Groningen op 29-05-09
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 28-05-09
  • ODV Bosloop te Wijnjewoude op 27-05-09
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Heerde op 27-05-09
  • 3e Trimloop 4-daagse te Meppel op 26-05-09
  • SDU The Hague Royal Ten te Den Haag op 24-05-09
  • Flynt Recordwedstrijden te Hoorn op 23-05-09
  • Heerenveen Classic op 23-05-09
  • Baanwedstrijd te Gouda op 21-05-09
  • 2e Trimloop 4-daagse te Meppel op 19-05-09
  • 7e Marikenloop te Nijmegen op 17-05-09
  • Rietplasloop te Emmen op 17-05-09
  • Bouwbedrijf Beverwijkloop te Balkbrug op 16-05-09
  • Skewiel stratenloop te Oenkerk op 16-05-09
  • 2e Pupillen Medaillewedstrijd te Sneek op 16-05-09
  • Leeuwenronde te Kraggenburg op 15-05-09
  • 1e Trimloop 4-daagse te Meppel op 12-05-09
  • Open Nrd Kamp. Zomerbiathlon te Hoogeveen op 09/10-05-09
  • Ronde van Oranjewoud te Heerenveen op 09-05-09
  • Midden Drentheloop te Zwiggelte op 09-05-09
  • Ter Specke Bokaal te Lisse op 09-05-09
  • 1e B-junioren competitie te Emmeloord op 03-05-09
  • Crossloop te Zuidwolde op 02-05-09
  • Noord drenthe loop te Norg op 30-04-09
  • Koninginneloop te Beilen op 30-04-09
  • Koninginneloop te Emmeloord op 30-04-09
  • Oranje Parkloop te Meppel op 30-04-09
  • Wallenloop te Elburg op 30-04-09
  • Briljantloop te Nunspeet op 28-04-09
  • Marathon Enschede op 26-04-09
  • Katloop te Kollum op 24-04-09
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 23-04-09
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Kampen op 22-04-09
  • Cascaderun te Hoogeveen op 19-04-09
  • Dijkenloop te Deventer op 19-04-09
  • 1e CD-competitie te Groningen op 18-04-09
  • 1e Pupillen Medaillewedstrijd te Leeuwarden op 18-04-09
  • Lenteloop te Bolsward op 18-04-09
  • Baanwedstrijd te Oud-Beijerland op 16-04-09
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 12-04-09
  • 1e Hoeve aan den Weg Bosloop te Oude Willem op 11-04-09
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Epe op 08-04-09
  • Marathon te Rotterdam op 05-04-09
  • Condensloop te Leeuwarden op 04-04-09
  • Openingswedstrijd te Assen op 29-03-09
  • Ekiden te Zwolle op 29-03-09
  • Acht van Assen op 29-03-09
  • Ronde van Wymbritseradiel te Sneek op 29-03-09
  • CAIW-loop te Naaldwijk op 28-03-09
  • Halve marathon van Praag op 28-03-09
  • NK Veldloop voor Gemeenteambtenaren te Ede op 25-03-09
  • Bonifatiusloop te Dokkum op 21-03-09
  • Euroma Kruidenloop te Wapenveld op 21-03-09
  • Indoor te Heerenveen op 21-03-09
  • Indoor te Epe op 15-03-09
  • De 32 van Kampen op 14-03-09
  • 4e Zandstuve bosloop te Den Ham op 14-03-09
  • Drents Friese Woldmarathon te Diever op 14-03-09
  • City-Pier-City te Den Haag op 14-03-09
  • Merenloop te Grouw op 08-03-09
  • Wedstrijd te Harderwijk op 08-03-09
  • De 20 van Alphen op 08-03-09
  • Eenhoornloop te Menaldum op 07-03-09
  • De Knipeloop te De Knipe op 07-03-09
  • 1e Oerpolderloop te It Heideskip op 01-03-09
  • Veneboerloop te Drachten op 28-02-09
  • Spar NK Cross te Rijen op 28-02-09
  • 4e RCCC te Appelscha op 15-02-09
  • NK Indoor Senioren te Apeldoorn op 15-02-09
  • NK Indoor A/B-junioren te Apeldoorn op 08-02-09
  • Rotstergaastloop te Heerenveen op 07-02-09
  • Kleine Wielenloop te Leeuwarden op 07-02-09
  • Indoor Drachten op 07-02-09
  • Indoor Emmeloord op 01-02-09
  • Indoor Omnisport te Apeldoorn op 31-01-09
  • Hunebedloop te Havelte op 31-01-09
  • Indoor Groningen op 17/18-01-09
  • Udik loop te Klijndijk op 17-01-09
  • Zwolsebos halve marathon te Heerde op 17-01-09
  • 3e RCCC te Bakkeveen op 11-01-09
  • DESZ Nieuwjaarsloop te Zwartsluis op 03-01-09

2008

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Bosloop seizoen 2008-2009 20-12-08
  • 2e RCCC te Steenwijk op 14-12-08
  • 2e Coopertest seizoen 2008-2009 30-11-08
  • 1e Coopertest seizoen 2008-2009 16-11-08
  • 1e Bosloop seizoen 2008-2009 01-11-08
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 12-10-08
  • Clubkampioenschappen te Steenwijk op 27-09-08
  • 100 van Start '78 te Steenwijk op 20-09-08
  • Open NNK Sen/Masters/AB-jun. te Steenwijk op 14-09-08
  • 4e medaillewedstrijd te Steenwijk op 15-08-08
  • 28e Kolkloop te Blokzijl op 02-08-08
  • Gert Ruinemans loopavond te Steenwijk 18-07-08
  • 3e medaillewedstrijd te Steenwijk op 27-06-08
  • 2e Jan Driegen halve marathon te Steenwijk op 21-06-08
  • Werpdriekamp te Steenwijk op 06-06-08
  • 2e medaillewedstrijd te Steenwijk op 30-05-08
  • Uurloop te Wolvega 07-05-08
  • Lambertusloop te Oldemarkt 03-05-08
  • 1e medaillewedstrijd te Steenwijk op 25-04-08
  • Tijdloop te Steenwijk 16-04-08
  • Vloerenplaza Trainingspakkenwedstrijd Steenwijk 05-04-08
  • 5e Coopertest seizoen 2007-2008 23-03-08
  • Visscher Sport Indoor Gala te Tuk 1-03-08
  • 4e Bosloop + eindstand seizoen 2007-2008 23-02-08
  • 4e Coopertest seizoen 2007-2008 10-02-08
  • 3e Bosloop seizoen 2007-2008 02-02-08
  • 3e Coopertest seizoen 2007-2008 06-01-08
  • Midwinterloop te Den Ham op 31-12-08
  • Sylvestercross te Soest op 31-12-08
  • Vjennecross te Vriezenveen op 27-12-08
  • Sportshop Winterbosloop te Texel op 28-12-08
  • Oliebollenloop te Zwolle op 28-12-08
  • Oudejaarscrossloop te Vorden op 27-12-08
  • Henk tot Henkloop te Marknesse op 27-12-08
  • Kerstcross Opmeer te Spanbroek op 26-12-08
  • Luttenbergcross te Lutten op 22-12-08
  • Kerstcross te Oranjewoud op 21-12-08
  • Adventure Run te Nes (Ameland) op 13-12-08
  • Henk Bijker Bovenboerloop te Nijeveen op 06-12-08
  • Sintloop te Zwolle op 30-11-08
  • 2 bruggenloop te Zwolle op 30-11-08
  • Bastiaannetcross te Norg op 29-11-08
  • Warandeloop te Tilburg op 22-11-08
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 16-11-08
  • Heideloop te Heerenveen op 15-11-08
  • Indoor te Stadskanaal op 15-11-08
  • 1e RCCC te Leeuwarden op 09-11-08
  • 2e cross Geld/Overijss. cross kampioenschap te Epe op 08-11-08
  • VIOS cross te Hollandscheveld op 08-11-08
  • Rabo Robuust Run te Monster op 08-11-08
  • Maeple loop te Hilversum op 02-11-08
  • Lemelerbergloop te Lemele op 01-11-08
  • Plantsoenloop te Groningen op 01-11-08
  • Wim Peters loop te Zwolle op 26-10-08
  • Diepe Hel Holterbergloop te Nijverdal op 25-10-08
  • De Klokloop te Heerde op 25-10-08
  • Strontraceloop te Workum op 25-10-08
  • Werpvijfkamp voor Masters te Zutphen op 25-10-08
  • AVD-cross te Dwingeloo op 25-10-08
  • Cross te Oranjewoud op 18-10-08
  • Teutolauf te Lengerich op 18-10-08
  • Zwarte cross te Staphorst op 18-10-08
  • 4 mijl van Groningen op 12-10-08
  • Reest halve marathon te Meppel op 11-10-08
  • The great north run te Newcastle op 05-10-08
  • Philipsrun te Drachten op 04-10-08
  • Otterberg-Blinkerdloop te Wijster op 04-10-08
  • Clubkampioenschap av Heerenveen op 04-10-08
  • Vechtdal marathon te Ommen op 27/28-09-08
  • Grachtenloop te Hasselt op 27-09-08
  • Jouster Merkeloop te Joure op 27-09-08
  • NMK halve marathon te Rolde op 26-09-08
  • Wegwedstrijd te 's-Gravenzande 20-09-08
  • Sluitingswedstrijd te Leeuwarden op 20-09-08
  • Deltion wedstrijd te Harderwijk op 17-09-08
  • Fish Potato Run te Emmeloord op 13-09-08
  • Werpavond te Zwolle op 11-09-08
  • Nationale D-spelen te Amsterdam op 07-09-08
  • Kring Apotheek Run te Appelscha op 06-09-08
  • Dijkhuizenrun te Ruinerwold op 06-09-08
  • NNK C/D-junioren te Emmen op 06-09-08
  • NNK Pupillen te Heerenveen op 06-09-08
  • Bikkelloop te Zuidwolde op 03-09-08
  • NNK Meerkamp te Stadskanaal op 30/31-08-08
  • Sneek Bolsward Sneek op 30-08-08
  • Finale Deltion Circuit te Zwolle op 30-08-08
  • Martini Werpbokaal te Groningen op 29-08-08
  • Wiekloop te De Wijk op 28-08-08
  • 9e Brinkloop te Diever op 26-08-08
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 23/24-08-08
  • Halve Marathon te Bovensmilde op 23-08-08
  • Baanwedstrijd te Sneek op 23-08-08
  • Foekje Dillema Memorial te Leeuwarden op 22-08-08
  • 8e Brinkloop te Diever op 19-08-08
  • Alpe d'Huezloop in Frankrijk op 16-08-08
  • Zwartewaterlandloop te Zwartsluis op 16-08-08
  • 7e Brinkloop te Diever op 12-08-08
  • Gouden Pijlloop te Emmen op 12-08-08
  • Stratenloop te De Blesse op 09-08-08
  • 6e Hoeve aan den Wegbosloop te Oude Willem op 09-08-08
  • 6e Brinkloop te Diever op 05-08-08
  • 5e Brinkloop te Diever op 29-07-08
  • Open Eindhovense op 26-07-08
  • 4e Brinkloop te Diever op 22-07-08
  • Midzomeravondmarathon te Diever op 19-07-08
  • 3e Brinkloop te Diever op 15-07-08
  • Rabobank Kermisloop te Broekland op 13-07-08
  • ZAP-wedstrijd te Amersfoort op 12-07-08
  • 2e Brinkloop te Diever op 08-07-08
  • Finale 1K Runaway te Amsterdam op 06-07-08
  • Coevorder Grachtenloop op 06-07-08
  • Ned. Kampioenschap Senioren te Amsterdam op 05/06-07-08
  • Olde Wierdenloop te Opende (Gr.) op 05-07-08
  • Van Bank tot Bankloop te Heerde op 05-07-08
  • 1e Brinkloop te Diever op 01-07-08
  • Harry Schulting Games te Vught op 28-06-08
  • Rundeloop te Zwartemeer op 28-06-08
  • Open GOK CD-jun. te Gendringen op 28-06-08
  • Slinger/stoot/werpavond te Zwolle op 26-06-08
  • Baanwedstrijd te Reeuwijk op 25-06-08
  • 4e Hoeve aan den Wegbosloop te Oude Willem op 25-06-08
  • 2e B-competitie te Almelo op 22-06-08
  • Gebiedsfinale CD-competitie te Zwolle op 21-06-08
  • 3e Pupillen Medaillewedstrijd te Sneek op 21-06-08
  • Martinibokaal te Groningen op 20-06-08
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Dronten op 18-06-08
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 18-06-08
  • Halve marathon festival te Zwolle op 14-06-08
  • Slachtemarathon te Sneek op 14-06-08
  • Heerenveen Classic te Heerenveen op 14-06-08
  • Gouden Spike te Leiden op 14-06-08
  • Nelli Cooman Games te Stadskanaal op 07-06-08
  • Omloop te Grolloo op 07-06-08
  • Zomeravondloop te Espel op 05-06-08
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Meppel op 04-06-08
  • 4e trimloop 4-daagse te Meppel op 03-06-08
  • Baanwedstrijd te Spijkenisse op 29-05-08
  • 3e trimloop 4-daagse te Meppel op 27-05-08
  • Halve Marathon te Leeuwarden op 25-05-08
  • 1e B-competitie te Assen op 25-05-08
  • 1e Masters-competitie te Gendringen op 25-05-08
  • BCNN te Hoogeveen op 23-05-08
  • Baanwedstrijd te Den Haag op 22-05-08
  • Radio Simone 1 uur estafette te Hoogeveen op 20-05-08
  • 2e trimloop 4-daagse te Meppel op 20-05-08
  • Rietplasloop te Emmen op 18-05-08
  • Marikenloop te Nijmegen op 18-05-08
  • 2e CD-competitie te Stadskanaal op 17-05-08
  • 2e Pupillen Medaillewedstrijd te Heerenveen op 17-05-08
  • Leeuwenronde te Kraggenburg op 16-05-08
  • Baanwedstrijd te Gouda op 16-05-08
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 15-05-08
  • 1e trimloop 4-daagse te Meppel op 13-05-08
  • Hardloop vierdaagse te Apeldoorn op 9 t/m 12-05-08
  • Flynth Recordwedstrijden te Hoorn op 10-05-08
  • Ronde van Oranjewoud op 10-05-08
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Heerde op 07-05-08
  • C/D-wedstrijd te Groningen op 03-05-08
  • Ter Speckebokaal te Lisse op 03-05-08
  • Koninginneloop te Beilen op 30-04-08
  • Oranje Parkloop te Meppel op 30-04-08
  • Noord Drenthe loop te Norg op 30-04-08
  • Kolummer Katloop op 25-04-08
  • Deltion IJsseldelta Baancircuit te Kampen op 22-04-08
  • Geert Brettschneiderloop te Zwolle op 20-04-08
  • Hoogeveense Cascaderun op 20-04-08
  • 1e CD-competitie te Assen op 19-04-08
  • 1e Pupillen Medaillewedstrijd te Leeuwarden op 19-04-08
  • Vrieling Hardenberg City-run op 18-04-08
  • Kamper Mijl te Kampen op 17-04-08
  • Rotterdam Marathon op 13-04-08
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 12-04-08
  • 1e Hoeve aan den Wegbosloop te Oude Willem op 09-04-08
  • Ronde van Wymbritseradiel te Sneek op 06-04-08
  • Halve marathon te Berlijn op 06-04-08
  • Ekiden te Zwolle op 06-04-08
  • Halve van Hoorn op 30-03-08
  • Half uur loop te Emmeloord op 30-03-08
  • Rabo Hemloop te Haaksbergen op 30-03-08
  • Openingswedstrijd te Assen op 30-03-08
  • CAIW halve marathon te Naaldwijk op 29-03-08
  • Condensloop te Leeuwarden op 29-03-08
  • NK veldloop voor gemeenteambtenaren te Katwijk op 26-03-08
  • De 32 van Kampen op 22-03-08
  • Bloemketerploop te Franeker op 22-03-08
  • Jaarbeurs Marathon te Utrecht op 24-03-08
  • Bonifatiusloop te Dokkum op 15-03-08
  • Euroma kruidenloop te Wapenveld op 15-03-08
  • Indoor te Heerenveen op 15-03-08
  • AD 20 van Alphen te Alphen a/d Rijn op 09-03-08
  • Merenloop te Grou op 09-03-08
  • Drents Friese Woldmarathon te Diever op 08-03-08
  • Veneboerloop te Drachten op 01--3-08
  • NK Cross te Rijen op 01-03-08
  • Acht van Langezwaag op 23-02-08
  • 4e Running Center cross te Appelscha op 17-02-08
  • Groeten uit Schoorl op 10-02-08
  • Kleine Wielenloop te Leeuwarden op 09-02-08
  • Rotstergaastloop te Heerenveen op 09-02-08
  • Baanwedstrijd te Hoorn op 08-02-08
  • Midwintermarathon te Apeldoorn op 03-02-08
  • Indoor te Drachten op 02-02-08
  • Indoor Gala te Groningen op 26 en 27-01-08
  • Hunebedloop te Havelte op 26-01-08
  • Broekstrekerveldloop te Ekehaar op 20-01-08
  • Zwolsebos halve marathon te Heerde op 19-01-08
  • Indoorwedstrijd te Emmeloord op 19-01-08
  • 3e Running Center cross te Bakkeveen op 13-01-08
  • Egmond halve marathon op 13-01-08
  • DESZ nieuwjaarsloop te Zwartsluis op 05-01-08

2007

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • 2e Coopertest seizoen 2007-2008 23-12-07
  • RCC competitie te Steenwijk 16-12-07
  • 2e Bosloop seizoen 2007-2008 08-12-07
  • 1e Coopertest seizoen 2007-2008 18-11-07
  • 1e Bosloop seizoen 2007-2008 03-11-07
  • Werp driekamp 14-10-07
  • Clubkampioenschappen 29-09-07
  • 4e medaillewedstrijd 07-09-07
  • Kolkloop 04-08-07
  • Gert Ruinemans loopavond 13-07-07
  • 3e medaillewedstrijd 06-07-07
  • Jan Driegen halve marathon 23-06-07
  • Werp driekamp 01-06-07
  • 2e medaillewedstrijd 25-05-07
  • Lambertusloop 19-05-07
  • Uurloop 07-05-07
  • 1e Masters competitie 06-05-07
  • 1e medaillewedstrijd 27-04-07
  • Tijdloop 18-04-07
  • Trainingspakkenwedstrijd 07-04-07
  • Coopertest 18-03-07
  • 4e Bosloop seizoen 2006-2007 24-02-07
  • Coopertest sportief wandelen 21-02-07
  • Coopertest 11-02-07
  • 3e Bosloop seizoen 2006-2007 20-01-07
  • Coopertest 07-01-07
  • Adventures Midwinterloop te den Ham op 31-12-07
  • Henk tot Henkloop te Emmeloord op 27-12-07
  • Kerstcross te Oldeberkoop op 23-12-07
  • Polderloop 12 te Andijk op 23-12-07
  • Ter Steege crossloop te Rijssen op 22-12-07
  • Coop dorpsloop de Krim op 22-12-07
  • Indoor Arnhem op 16-12-07
  • Houtwijk kerstloop te Dronten op 15-12-07
  • Indoor Zoetermeer op 08-12-07
  • Bovenboerloop te Nijeveen op 01-12-07
  • Zandstuve Bosloop te Den ham op 24-11-07
  • Zuiderzee marathon Urk-Zwolle op 24-11-07
  • Bastiaannet cross te Norg op 24-11-07
  • Zevenheuvelenloop te Nijmegen op 18-11-07
  • Heideloop te Heerenveen op 17-11-07
  • Indoor Stadskanaal op 17-11-07
  • 1e Running Center cross te Leeuwarden op 11-11-07
  • VIOS-cross te Hollandscheveld op 10-11-07
  • Berenloop te Terschelling op 04-11-07
  • Lemelerbergloop op 03-11-07
  • Qolor-Tech halve marathon te Epe op 03-11-07
  • Testloop Flerc te Emmeloord op 30-10-07
  • AVD-cross te Dwingeloo op 27-10-07
  • Klokloop te Heerde op 27-10-07
  • Strontrace te Workum op 27-10-07
  • Werpvijfkamp voor Masters te Zutphen op 27-10-07
  • Marathon Amsterdam op 21-10-07
  • Marathon Mallorca op 21-10-07
  • Uurloop te Leeuwarden op 21-10-07
  • AG '85 Zwarte cross te Staphorst op 20-10-07
  • Teutoburger Waldlauf te Tecklenburg op 20-10-07
  • 20 km Parijs op 14-10-07
  • Eindhoven Marathon op 14-10-07
  • Reest halve marathon te Meppel op 13-10-07
  • Halve Marathon te Drachten op 06-10-07
  • Otterberg-Blinkerdloop te Wijster op 06-10-07
  • Oldemeijercross te Hardenberg op 06-10-07
  • Wedstrijd te Naaldwijk op 04-10-07
  • Primera competitie te Hoogeveen op 02-10-07
  • Besthemenerbergcross te Ommen op 30-09-07
  • De 30 van Almere op 30-09-07
  • Wedstrijd te Ommen op 30-09-07
  • Joustermerkeloop te Joure op 29-09-07
  • Halve marathon te Rolde op 28-09-07
  • NNK A/B-jun. + Sen. + Masters te Emmen op 23-09-07
  • Wegloop te Uithuizermeeden op 22-09-07
  • Woudagemaalloop te Lemmer op 22-09-07
  • Sluitingswedstrijd te Leeuwarden op 22-09-07
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 20-09-07
  • Baanwedstrijd te Sneek op 15-09-07
  • Finale Deltion IJsseldelta Baancircuit te Zwolle op 15-09-07
  • Arena Games te Hilversum op 09-09-07
  • Fish Potato Run te Emmeloord op 08-09-07
  • 4e Friese Avondcompetitie te Leeuwarden op 04-09-07
  • Invictus Kring Apotheek loop te Appelscha op 01-09-07
  • Nrd. Ned. Kampioenschap Pupillen te Stadskanaal op 01-09-07
  • Nrd. Ned. Kampioenschap CD-junioren te Assen op 01-09-07
  • Avondwedstrijd te Heerenveen op 31-08-07
  • Werpavond te Zwolle op 30-08-07
  • Brinkloop te Diever op 28-08-07
  • Lichtstadloop te Gramsbergen op 27-08-07
  • Nationale C-spelen te Amsterdam op 25-08-07
  • 3e Pupillen Medaillewedstrijd te Leeuwarden op 25-08-07
  • 10e Aqua Klimcross te Sibculo op 25-08-07
  • Sneek-Bolsward-Sneek op 25-08-07
  • 11e Wiekloop te de Wijk op 23-08-07
  • 5e wedstrijd Deltion IJsseldelta Baancircuit te Meppel op 22-08-07
  • Brinkloop te Diever op 21-08-07
  • Voorwaarts 1/2 marathon te Bovensmilde op 18-08-07
  • Singelloop te Hollandscheveld op 18-08-07
  • Zwartewaterlandloop te Zwartsluis op 18-08-07
  • Omloop Ens op 17-08-07
  • 37e Alkeloop te Alteveer op 15-08-07
  • Brinkloop te Diever op 14-08-07
  • Stratenloop de Blesse op 11-08-07
  • Brinkloop te Diever op 07-08-07
  • Halve marathon te Dalfsen op 03-08-07
  • Brinkloop te Diever op 31-07-07
  • Rabobank Kermisloop te Broekland op 22-07-07
  • EJK te Hengelo op 19 t/m 22-07-07
  • Midzomeravond marathon te Diever op 21-07-07
  • Brinkloop te Diever op 17-07-07
  • Prutloop te Veeningen op 14-07-07
  • Kogelslingerwedstrijd te Apeldoorn op 14-07-07
  • Brinkloop te Diever op 10-07-07
  • Zap-meerkamp te Amersfoort op 07-07-07
  • NK Junioren te Utrecht op 6 t/m 8-07-07
  • Instuif te Emmeloord op 04-07-07
  • Brinkloop te Diever op 03-07-07
  • 3e Friese Avondcompetitie te Sneek op 03-07-07
  • NK Senioren te Amsterdam op 30-06 em 01-07-07
  • Heerenveen Classic op 30-06-07
  • Spinoza Koppelrun te Leeuwarden op 30-06-07
  • Werp driekamp te Sneek op 27-06-07
  • 2e Masters competitie te Huizen op 24-06-07
  • NNK Meerkamp te Stadskanaal op 23/24-06-07
  • Martinibokaal te Groningen op 22-06-07
  • Instuif te Hengelo op 21-06-07
  • Slingeravond te Zwolle op 21-06-07
  • 4e wedstrijd Deltion IJsseldelta Baancircuit te Harderwijk op 20-06-07
  • Munnikenslagloop te Rouveen op 20-06-07
  • De 8 van Drachten op 17-06-07
  • Nelli Cooman Games te Stadskanaal op 17-06-07
  • Leijenloop te Opeinde op 16-06-07
  • 10 E.M. te Lelystad op 16-06-07
  • Gebiedsfinale CD-competitie te Assen op 16-06-07
  • Baanwedstrijd te Den Haag op 14-06-07
  • De omloop van Oldeberkoop op 13-06-07
  • 2e B-competitie te Drachten op 10-06-07
  • Marathon te Luxemburg op 09-06-07
  • Wegloop te Groot Ammers op 09-06-07
  • Gouden Spike te Leiden op 09-06-07
  • 3e Senioren competitie 3e divisie te Arnhem op 03-06-07
  • Ronde van Oranjewoud op 02-06-07
  • Baanwedstrijd te Naaldwijk op 31-05-07
  • Hoeve aan den Wegbosloop te Oude Willem op 30-05-07
  • 4e Trimloop 4-daagse te Meppel op 29-05-07
  • Drenthe marathon te Klazienaveen op 26-05-07
  • Marumer omloop te Marum op 26-05-07
  • Hardloop 4-daagse te Apeldoorn op 25/28-05-07
  • 3e Trimloop 4-daagse te Meppel op 22-05-07
  • 2e Friese Avondcompetitie te Heerenveen op 22-05-07
  • 5e Mariekenloop te Nijmegen op 20-05-07
  • 2e Senioren competitie 3e divisie te Almelo op 20-05-07
  • Wegloop te Balkbrug op 19-05-07
  • Martini Werpbokaal te Groningen op 18-05-07
  • Rinus in 't Veldbokaal te Oud Beijerland op 17-05-07
  • Biningloop te Hemrik op 16-05-07
  • 2e Trimloop 4-daagse te Meppel op 15-05-07
  • 1e B-competitie te Emmen op 13-05-07
  • LTB Recordwedstrijden te Hoorn op 12-05-07
  • 2e CD-competitie te Leeuwarden op 12-05-07
  • 2e Pupillen Medaillewedstrijd te Heerenveen op 12-05-07
  • Leeuwenronde te Kraggenburg op 11-05-07
  • 1e Friese Avondcompetitie te Grou op 08-05-07
  • 1e Trimloop 4-daagse te Meppel op 08-05-07
  • Rabobank 10 E.M. te Epe op 08-05-07
  • Crossloop te Zuidwolde op 05-05-07
  • Ter Specke Bokaal te Lisse op 05-05-07
  • Baanwedstrijd te Spijkenisse op 03-05-07
  • Koninginneloop te Beilen op 30-04-07
  • Noord Drentheloop te Norg op 30-04-07
  • Oranjeparkloop te Meppel op 30-04-07
  • Koninginneloop te Emmeloord op 30-04-07
  • Natuurloop van Siddeburen op 28-04-07
  • Kollumerkatloop te Kollum op 27-04-07
  • Baanwedstrijd te Oud-Beijerland op 26-04-07
  • 2e wedstrijd Deltion IJsseldelta Baancircuit te Kampen op 26-04-07
  • 1e Senioren competitie 3e divisie te Wijchen op 22-04-07
  • 1e CD-competitie te Emmen op 21-04-07
  • 1e Pupillen Medaillewedstrijd te Drachten op 21-04-07
  • Vrieling Hardenberg City-run op 20-04-07
  • Slach om 'e Mar te Bergum op 14-04-07
  • Loop op Texel op ca. 14-04-07
  • Openingswedstrijd te Heerenveen op 14-04-07
  • 1e wedstrijd Deltion IJsseldelta Baancircuit te Epe op 11-04-07
  • Ekiden te Zwolle op 01-04-07
  • Condensloop te Leeuwarden op 31-03-07
  • @work Eelderbergcross te Hellendoorn op 31-03-07
  • NK veldloop voor Gemeenten te Zutphen op 28-03-07
  • Halve marathon te Praag op 24-03-07
  • Leekster Lenteloop te Leek op 24-03-07
  • "De 32" te Kampen op 24-03-07
  • Bonifatiusloop te Dokkum op 17-03-07
  • Stora Enso papierloop te Wapenveld op 17-03-07
  • Indoor Heerenveen op 17-03-07
  • Merenloop te Grou op 11-03-07
  • Drents Friese Woldmarathon te Diever op 10-03-07
  • Veneboer Sport2000 Loop te Drachten op 03-03-07
  • NK Cross te Wageningen op 25-02-07
  • RCC competitie te Appelscha 18-02-07
  • NK Indoor Gent (Belgie) op 17-02-07
  • Groet uit Schoorl Run op 11-02-07
  • Indoor Drachten op 03-02-07
  • Indoor Groningen op 27 en 28-01-07
  • Indoor Emmeloord op 20-01-07
  • Hunebedloop te Havelte 27-01-07
  • RCC competitie te Bakkeveen 14-01-07
  • Egmond halve marathon op 14-01-07
  • Indoor Dortmund op 07-01-07

2006

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start '78 leden
 
  • Coopertest 24-12-06
  • RCC competitie te Steenwijk 17-12-06
  • 2e Bosloop seizoen 2006-2007 9-12-06
  • 1e Bosloop seizoen 2006-2007 18-11-06
  • Coopertest 05-11-06
  • Werpdriekamp 15-10-06
  • Clubkampioenschappen 30-09-06
  • 4e Medaillewedstrijd 15-09-06
  • 26e Kolkloop Blokzijl 05-08-06
  • Gert Ruinemans - loopavond 14-07-06
  • 3e medaillewedstrijd 30-06-06
  • De Vijftien van Steenwijk 24-06-06
  • 2e medaillewedstrijd 09-06-06
  • Werpdriekamp 02-06-06
  • 34e Lambertusloop Oldemarkt 27-05-06
  • Uurloop drafbaan Wolvega 08-05-06
  • 1e medaillewedstrijd 28-04-06
  • Tijdloop over 5 km 19-04-06
  • Trainingspakkenwedstrijd 08-04-06
    (1e wedstrijd baancircuit Noord-Nederland)
  • Coopertest 19-03-06
  • Coopertest 05-03-06
  • 4e Bosloop + einduitslag competitie 11-02-06
  • Coopertest 05-02-06
  • 3e Bosloop seizoen 2005-2006 21-01-06
  • Coopertest 08-01-06
  • Kerstcross te Oldeberkoop 24-12-06
  • RCC competitie te Leeuwarden 12-11-06
  • Strontrace te Workum 28-10-06
  • NNK meerkamp junioren en senioren te Assen 15-07-06
  • NK baanatletiek senioren te Amsterdam 8/9-07-06
  • 6e Heerenveen Classic 08-07-06
  • NK A/B junioren te Bergen op Zoom 30-06 t/m 02-07-06
  • 3e wedstrijd seniorencompetitie te Ede 25-06-06
  • 3e Friese pup.medaillewedstrijd te Drachten 24-06-06
  • Noord. Ned. baankamp. CD jun. te Leeuwarden 24-06-06
  • 2e wedstrijd A-juniorencompetitie te Emmen 18-06-06
  • 2e wedstrijd masterscompetitie te Hoorn 18-06-06
  • Gebiedsfinale CD-competitie te Heerenveen 17-06-06
  • Deltion IJsseldelta baancircuit te Heerde 14-06-06
  • 2e wedstrijd B-juniorencompetitie te Assen 11-06-06
  • Zesde Zwolse Halve Marathon 10-06-06
  • Ronde van Oranjewoud te Heerenveen 03-06-06
  • 4e Marikenloop te Nijmegen 21-05-06
  • 2e wedstrijd seniorencompetitie te Zwolle 21-05-06
  • 2e wedstrijd CD-competitie te Drachten 20-05-06
  • Martinibokaal en Baancircuit te Groningen 19-05-06
  • 1e wedstrijd B-juniorencompetitie te Emmen 14-05-06
  • 2e Friese pup.medaillewedstrijd te Heerenveen 13-05-06
  • Deltion IJsseldelta baancircuit te Kampen 10-05-06
  • 1e wedstrijd masterscompetitie te Almelo 07-05-06
  • 1e wedstrijd A-juniorencompetitie te Zwolle 07-05-06
  • 21e Oranje Parkloop te Meppel 29-04-06
  • 2e wedstrijd baancircuit Noord-Nederland 29-04-06
  • 1e wedstrijd seniorencompetitie te Drachten 23-04-06
  • 1e Friese pup.medaillewedstrijd te Leeuwarden 22-04-06
  • 1e wedstrijd CD-competitie te Emmen 22-04-06
  • Openingswedstrijd Heerenveen 15-04-06
  • Fortis Rotterdam Marathon 09-04-06
  • Condensloop te Leeuwarden 01-04-06
  • Hervis Prague Half Marathon 01-04-06
  • 3e Giga Intersport Run te Beerze 25-03-06
  • NK Veldloop Gemeenten te Vlaardingen 22-03-06
  • 32e Indoor Atletiekwedstrijd Heerenveen 18-03-06
  • 17e Papierloop Wapenveld 18-03-06
  • 26e Merenloop Grou 12-03-06
  • Drents Friese Woldmarathon Diever 11-03-06
  • NK veldloop 2006 Norg 05-03-06
  • Sport 2000 Veneboerloop Drachten 04-03-06
  • Acht van Langezwaag 25-02-06
  • RCC competitie Appelscha + einduitslag 19-02-06
  • NK Indoor Gent 18-02-06
  • Indoor Emmeloord 11-02-06
  • Groet uit Schoorl Run 12-02-06
  • 14e Pinguinloop Drachten 04-02-06
  • Midwintermarathon Apeldoorn 04-02-06
  • Indoor Groningen 28/29-01-06
  • 2e Havelter Hunebedloop 28-01-06
  • RCC competitie Bakkeveen 15-01-06
  • Halve marathon Egmond 08-01-06

2005

Uitslagen van alle deelnemers
 
Uitslagen van Start'78 leden
 
  • 2e Bosloop seizoen 2005-2006 24-12-05
  • 2e coopertest 18-12-05 afgelast
  • 1e coopertest 20-11-05
  • 1e Bosloop seizoen 2005-2006 05-11-05
  • Werpdriekamp 16-10-05
  • Clubkampioenschappen 01-10-05
  • 4e Medaillewedstrijd + 3000 meter 09-11-05
  • 25e Kolkloop 06-08-05
  • Gert Ruinemans-Loopavond 15-07-05
  • 3e Medaillewedstrijd + 1000 meter 01-07-05
  • De Vijftien van Steenwijk 25-06-05
  • 2e Medaillewedstrijd + 5000 meter 10-06-05
  • Werpdriekamp 03-06-05
  • 1e Medaillewedstrijd + 1500 meter 27-05-05
  • 33e Lambertusloop Oldemarkt 07-05-05
  • Uurloop drafbaan Wolvega 02-05-05
  • Seniorencompetitie 2e divisie 01-05-05
  • Tijdloop 16-04-05
  • Trainingspakkenwedstrijd 09-04-05
  • Coopertest 1e paasdag 27-03-05
  • Coopertest 27-02-05
  • 4e Bosloop seizoen 2004-2005 05-02-05 + einduitslag
  • Coopertest 30-01-05
  • 3e Bosloop seizoen 2004-2005 22-01-05
  • Coopertest 02-01-05
  • Kerstcross van Oldeberkoop 18-12-05
  • Dieverzand Boscross 17-12-05
  • RCC competitie Sneek 11-12-05
  • Henk Bijker Bovenboerloop 03-12-05
  • Frysk Kampioenskip Indoor 27-11-05
  • RCC competitie Leeuwarden 13-11-05
  • 41e AVD-cross Dwingeloo 29-10-05

2004

  • Coopertest 19 december 2004
  • 2e Bosloop seizoen 2004-2005 4 december 2004
  • Coopertest 21 november 2004
  • 1e Bosloop seizoen 2004-2005 6 november 2004
  • Werpdriekamp 17 oktober 2004
  • Clubkampioenschappen 25/26 september 2004
  • 4e Medaillewedstrijd + 3000 meter 10 september 2004
  • De 100 van Start'78 - 100 km estafetteloop 4 september 2004
  • 24e Kolkloop 7 augustus 2004
  • Gert Ruinemans-Loopavond 16 juli 2004
  • De Vijftien van Steenwijk 26 juni 2004
  • 3e Medaillewedstrijd + 1000 meter 11 juni 2004
  • Werpdriekamp 4 juni 2004
  • 2e pupillen medaillewedstrijd Friesland 29 mei 2004
  • 32e Lambertusloop Oldemarkt 22 mei 2004
  • 1e Veteranencompetitie (poule 21) 16 mei 2004
    1e divisie
    2e divisie
  • 2e Medaillewedstrijd + 5000 meter 7 mei 2004
  • Uurloop drafbaan Wolvega 3 mei 2004
  • 1e Medaillewedstrijd + 1500 meter 16 april 2004
  • Tijdloop 10 april 2004
  • Trainingspakkenwedstrijd 3 april 2004
  • Coopertest 14 maart 2004
  • 4e Bosloop + einduitslag 21 februari 2004
  • Coopertest 8 februari 2004
  • 3e Bosloop 31 januari 2004
  • Coopertest 4 januari 2004

2003

  • Coopertest 14 december 2003
  • 2e Bosloop 29 november 2003
  • Werpdriekamp 12 oktober 2003
  • Coopertest 16 november 2003
  • 1e Bosloop 1 november 2003
  • Werpdriekamp 12 oktober 2003
  • Clubkampioenschappen 27/28 september 2003
  • 4e Medaillewedstrijd + 3000 meter 5 september 2003
  • De 100 van Start'78 - 100 km estafetteloop 30 augustus 2003
  • 30e Punterloop Giethoorn 23 augustus 2003
  • 23e Kolkloop 2 augustus 2003
  • Gert Ruinemans-Loopavond 18 juli 2003
  • De Vijftien van Steenwijk 28 juni 2003
  • 3e Medaillewedstrijd + 5000 meter 20 juni 2003
  • Werpdriekamp 6 juni 2003
  • 31e Lambertusloop Oldemarkt 31 mei 2003
  • 2e Medaillewedstrijd + 1500 meter 28 mei 2003
  • Uurloop drafbaan Wolvega 5 mei 2003
  • 1e senioren competitie 2e divisie 4 mei 2003
  • 1e Medaillewedstrijd + 1000 meter 25 april 2003
  • Tijdloop Steenwijk 23 april 2003
  • Tijdloop Hoeve Boschoord 12 april 2003
  • Trainingspakkenwedstrijd 5 april 2003
  • Coopertest 23 maart 2003
  • Coopertest 23 februari 2003
  • 4e Bosloop 1 februari 2003 + einduitslag
  • 3e Bosloop 11 januari 2003
  • Coopertest 5 januari 2003

2002

  • Coopertest 22 december 2002
  • 2e Bosloop 30 november 2002
  • Coopertest 17 november 2002
  • 1e Bosloop 9 november 2002
  • Werpdriekamp 13 oktober 2002
  • Clubkampioenschappen 28/29 september 2002
  • Finale senioren competitie 3e divisie 15 september 2002
  • 4e medaillewedstrijd + 3000 meter 30 augustus 2002
  • 29e Punterloop Giethoorn 24 augustus 2002
  • 22e Kolkloop Blokzijl 3 augustus 2002
  • Gert Ruinemans-Loopavond + 10.000 meter 19 juli 2002
  • De Vijftien van Steenwijk 29 juni 2002
  • 3e medaillewedstrijd + 1500 meter 14 juni 2002
  • Werpdriekamp 31 mei 2002
  • 2e medaillewedstrijd + 5000 meter 17 mei 2002
  • 30e Lambertusloop Oldemarkt 11 mei 2002
  • Uurloop drafbaan Wolvega 6 mei 2002
  • 1e Medaillewedstrijd + 1000 meter 26 april 2002
  • Tijdloop Hoeve Boschoord 13 april 2002
  • Trainingspakkenwedstrijd 6 april 2002
  • Coopertest 24 maart 2002
  • 4e Bosloop + einduitslag 9 maart 2002
  • BIOLINA indoor athletics 2 maart 2002
    • meerkamp jongens pupillen
    • meerkamp meisjes pupillen
    • sprint-tweekamp
    • overige nummers
  • Coopertest 17 februari 2002
  • 3e Bosloop 2 februari 2002
  • 2e Bosloop 19 januari 2002
  • Coopertest 6 januari 2002

2001

  • Coopertest 18 november 2001
  • 1e Bosloop 3 november 2001
  • Werpdriekamp 14 oktober 2001
  • Clubkampioenschappen 29/30 september 2001
  • 15e Veteranendag 9 september 2001
  • Punterloop 18 augustus 2001
  • Kolkloop Blokzijl 4 augustus 2001
  • Speciale Loopavond 20 juli 2001
  • De Vijftien van Steenwijk 30 juni 2001
  • Werpdriekamp 1 juni 2001
  • Lambertusloop Oldemarkt 26 mei 2001
  • 2e wedstrijd Veteranencompetitie 20 mei 2001
    • veteranen 1e divisie
    • veteranen 2e divisie
  • Trainingspakkenwedstrijd 7 april 2001
  • Indoor Tuk 3 maart 2001
    • meerkamp jongens pupillen
    • meerkamp meisjes pupillen
    • sprint-tweekamp
    • overige nummers
  • 3e Bosloop 27 januari 2001

2000 (niet compleet)

  • 2e Bosloop 23 december 2000
  • Werpdriekamp 8 oktober 2000
  • 10 km baanwedstrijd 27 september 2000
  • Clubkampioenschappen 30 september/1 oktober 2000
  • De Vijftien van Steenwijk 24 juni 2000
  • 2e wedstrijd Veteranencompetitie 7 mei 2000
  • Trainingspakkenwedstrijd 1 april 2000
  • 20e Pollehoek Indoorgala Tuk 4 maart 2000
    • meerkamp jongens pupillen
    • meerkamp meisjes pupillen
    • sprint-tweekamp (niet beschikbaar)
    • overige nummers
  • 4e Bosloop 19 februari 2000
  • 3e Bosloop 15 januari 2000

1999 (niet compleet)

  • 2e Bosloop 11 december 1999
  • 1e Bosloop 6 november 1999
  • Werpdriekamp 10 oktober 1999
  • 1500 baan 14 juli 1999
  • 3e medaillewedstrijd 9 juli 1999
  • 3e Running Center Circuit baanwedstrijd 23 juni 1999
  • 1e medaillewedstrijd 15 mei 1999
  • Trainingspakkenwedstrijd 18 mei 1999
  • Lambertusloop Oldemarkt 15 mei 1999
  • Coopertest 14 maart 1999
  • Indoorgala Tuk 6 maart 1999
    • meerkamp jongens pupillen
    • meerkamp meisjes pupillen
    • sprint-tweekamp
    • overige nummers
  • overige nummers
  • laatste bosloop 1998/1999 13 februari 1999
  • Terug naar vorige pagina Terug naar bovenkant pagina